Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha belefér a napi keretembe,...

Ha belefér a napi keretembe, akkor mehet a krumpli igaz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok szénhidrátot tartalmaz de még így is csak 60g lesz a mai szénhidrát mennyiségem. A kalória keretembe is teljesen belefér, akkor ehetek köretnek főtt krumplit, nem? Mármint nem fogja akadályozni a fogyást ugye?
2020. szept. 2. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél. Kell a szénhidrát is. Semmi baj a krumplival, csak ne mindennap azt egyél.
2020. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan
2020. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
persze
2020. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem eszed minden nap, tehát mehet. Nem kell amúgy csak főzve enni. Unalmas.

Én pl lowcarb életmódon vagyok, de havi kétszer eszem krumplit köretként, szoktam sült krumplit, tejszínes zöldfűszeres krumplipürét, paprikás krumplit, rakott krumplit is enni. A fogyásommal nincs gond.

2020. szept. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és kiderül. Magas a főtt krumpli glikémiás indexe, és lehet, hogy nagyon gyorsan megéhezel utána - de ez sem valószínű, hacsak nem magában eszed. Az ilyesmit ki kell tapasztalni.
2020. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!