Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehetek még életben...

Hogy lehetek még életben ilyen kevés kalóriával?

Figyelt kérdés
Naponta 800kcal-1200kcal között eszem. Hetente 6 napot vagyok kondiban. Nagyjából 1,5 órát töltök lent. Elég jól bírom, a kilók is potyognak és elég tónusos vagyok már pár helyen. Nem érzem az éhséget. Meglepő de kis adagokkal degeszre eszem magamat. Az igaz, hogy a futást pl alig bírom. Hamar megszédülök. Hogyan emeljem meg a kalóriát ha nem bírok többet enni. Még max 10 kiló plusz van rajtam.
2020. szept. 8. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy szemezgettem a sós mogyoróval, diákcsemegével. Ezeknek sem elhanyagolható a kalóriatartalma. Lehet, hogy velük kellene behoznom a plusz kalóriát?
2020. szept. 8. 12:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A magvak jó ötlet ha többlet kalória a cél.
2020. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi bőven elég életben maradni, ha még van rajtad felesleg, de sokkal többre nem. Ha szédülsz nem ártana egy vérkép vassal.

Igyál gyümölcs turmixot, egyél száraz húsok helyett tarját, magasabb zsírtartalmú sonkát, kolbászt, szalonnát, töpörtyűt.

2020. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Életben vagy, de a tested szenved. Izomvesztés, porckopás, vitaminhiány, szívritmuszavar, pajzsmirigy problémák és még sorolhatnám. Ezek mind mind ott lehetnek a háttérben, esetleg csak pár évvel később előbukkanva.

Ha tudsz angolul, natasha oceanne reverse dieting videóját ajánlom. Röviden annyi, hogy heti 50 kalória növelésével szép lassan türelmesen eljuthatsz oda, hogy ugyanilyen alakod van, ugyanennyit sportolsz és kétszer ennyit eszel - egészségesen

2020. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!