Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ajánlotok 500 kalóriás reggeli...

Ajánlotok 500 kalóriás reggeli/ebéd/vacsora ötleteket?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletekből
2020. okt. 28. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Egy átlag reggeli - nem fogyási célokból - kb 300-400 kcal. Egy ebéd - menzás vagy kifözdés - kb 600 kcal.

Igazán nem értem, miért probléma akármit is enni, ami belefér ebbe a keretbe.

Ha a reggeli 100-200 kcallal kevesebb, akkor ebédre több "jut".

2020. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag bármi, és én sem értem, hogy miért 3x500kcal.

Ebbe szendvics, kásák, tojás, zöldség, bármilyen hús, sajt, túró, gyümölcs stb. belefér. Leves, főzelék, rakott ételek, raguk, de rízs, tészta, krumpli is, tényleg nem érdemes 3 féle hozzávalóból dolgozni.

2020. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A világ legegyszerűbb kajája:

kell hozzá mellfilé és kevés sajt. ENNYI. Még só sem kell, mert van annyi a sajtban.

Teflonos serpenyőre rászeleteled a sajtot, raksz rá mellfilé szeleteket, kis lángon, fedő alatt megsütöd. Ennyi. Egyszer közben megfordítod.

A sajt enged annyi zsírt, hogy meg tudjon sülni a hús, amit bevon az olvadt sajt. 10 perc alatt megvan, fehérjebomba, minimális zsírral, nulla szénhidráttal.

Ez az alap, ezt bonyolíthatod zöldségekkel, fűszerekkel, bármivel.

2020. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!