Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy ilyen vacsora több lesz...

Egy ilyen vacsora több lesz 1500 kalóriánál?

Figyelt kérdés

Párommal az évfordulónkat ünnepeljük, és úgy vagyok vele, ha már elmegyünk egy elegáns étterembe, nem fogok salátát csipegetni, hanem rendesen eszem mindenből

Ezt néztem ki az étlapjukról:

Vadraguleves

Szarvassült burgonyalángossal, áfonyás mártásban

Sült fagylalt karamellaöntettel


Aznap 2000 kalória fölé nem szívesen mennék azért, ez a vacsora így lehet 1500-1600-nál több?



2020. jún. 11. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Több

Szard le!

Másnap fél órával több sport és kész

2020. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy attól nem fogsz hízni, ha egy kivételes alkalom miatt egyszer jól bekajálsz?! A csaló nap mondd neked valamit?
2020. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy alkalommal túlléped a keretet, nem lesz semmi bajod.
2020. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldog évfordulót! Ne foglalkozz ezzel, érezd jól magad.
2020. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámoltam neked, ez 1350 kcal, szóval nem vészes annyira!

De ahogy a többiek is írták, élvezd a mai napot, egy alkalomtól nem húzol vissza!

2020. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen kivételes alkalmakon is ennyire számolgatod, az már beteges. Majd holnap, holnapután eszel egy kicsit kevesebbet, meg többet mozogsz, de amúgy sem ettől az egy étkezéstől fogsz elhízni. Ha nekem ilyen barátnőm lenne, biztos nem vinném sehova. Mondjuk legalább az dícséretes, hogy nem salátát kérsz...
2020. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi gond, ha egyszer átléped a keretet. Ma én is csalónapot tartottam, mert családi összejövetel volt, menstruációm is pont megjött, mikor egy lovat is fel tudnék falni, tegnap a bokám is meghúztam így ma edzeni se mertem, szóval minden összejött. Rengeteget ettem, szerintem vagy 2500 kalória tuti megvolt a szokásos 1500 helyett. De egyáltalán nem aggódom miatta, holnap folytatom tovább ahol tegnap abbahagytam, nem ez az egy nap fogja tönkretenni az elmúlt három hónapom kemény munkáját.

Te se aggódj miatta, élvezd a jó kaját és gratulálok az évfordulóhoz! :)

2020. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!