Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem vagyok éhes! Muszáj ennem?

Nem vagyok éhes! Muszáj ennem?

Figyelt kérdés

1400-as diétán vagyok, abból minimum megeszek 1200-at. De most jóllaktam az ebéddel, és nem vagyok kicsit sem éhes. Ma már elhagytam az uzsonnát, mert nem volt időm azt megenni. Ha most vacsoráznék, akkor lenne ~950 kcal a mai nap.

uzsi: ~200

Vacsi: ~360

Ha egyiket sem eszem meg, ma 500-600 kcalt fogok bevinni, ami tudom, hogy nem túl egészséges, és átkapcsolja a testet tartalékosba.


Mit kellene tennem? Türelmesen várni, amíg megéhezek (így valszeg nagyon későn ennék), vagy nem is gondolni rá, mert egyszer-kétszer belefér? Esetleg most azonnal magamba tömni valahogy?



2021. jan. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2-3 falatot csak megtudsz enni este 9 környékén.
2021. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap nem szamit, ez csak hosszu tavon nem oke
2021. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy irigylem azt aki akkor eszik csak ha éhes. De akkor hogy lehet súlyproblémád?
2021. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon ritkán van olyan velem, hogy nem vagyok éhes. Ezert is aggódtam miatta.
2021. jan. 7. 08:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!