Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez mennyit számít ?

Ez mennyit számít ?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé erős alvás zavarom van és éjfél előtt sose tudok el aludni. Ha éjfél után eszek, akkor azt már a következő naphoz kell számolni ? Vagy akkor kezdődik a következő nap, miután aludtam ? Remélem érthető. Ha hülye a kérdés bocsi.

2021. ápr. 8. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Biológiai óra szerint előző napnak számít... Viszont jó ha tudod, hogy éjszaka azok az emésztő szervek melyek nem végeznek méregtelenítést (gyomor, belek), azok SZINTE teljesen leálnak. Ezért ez növeli az elhízás esélyét.
2021. ápr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha ezt minden nap így csinálod akkor teljesen mindegy hogy hova számolod mert kalóriában teljesen ugyan ott vagy. Én is ilyen vagyok (pl még most is fent vagyok úgy hogy nem aludtam) és éjfél után már a következő napnak számolom mert a kalóriászámláló appomban így nem kell folyamatosan visszamennem az előző naphoz de mint írtam igazából mindegy. Ha neked úgy jobban tetszik akkor nyugodtan számolhatod az előző naphoz.
2021. ápr. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző naphoz számold! A szervezeted annak veszi
2021. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!