Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hawaii pizzában hány...

Egy hawaii pizzában hány kalória van?

Figyelt kérdés
28 cm átmérőjű, vastag tésztájú, sonka van rajta, ananász, és sajt. Rendelt pizzáról van szó, és tudom, hogy nagyon eltérő lehet, de tud valaki egy nagyjábóli kalória mennyiséget mondani?

2021. ápr. 14. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ahol ételt árulnak, ott kötelességük információt adni a tápanyagtartalomról, abban benne van a kalória is. kérdezd meg a helyet ahonnan rendeltétek
2021. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma én is épp Hawaii pizzát ettem, de vékony tésztával. A Don Pepe honlapja szerint a 32 cm vastag tésztás pizza 400 gramm tésztából készül, a vékony tésztájú 200 gramm tésztát tartalmaz. Kíváncsiságból lemértem, egy negyed pizza a széle nélkül (azt nem eszem meg) épp 100 gramm körül volt. A kalóriabázis szerint kb. 250kcal/100 gramm. A te pizzád vastagabb lehetett, de kisebb átmérőjű. Legtutibb, ha megméred súlyra. Legközelebb.
2021. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12 tied a leghasznosabb válasz, gratulálok!😊
2021. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!