Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit lehet tenni a kevesebb...

Mit lehet tenni a kevesebb étel miatti gyengeség ellen?

Figyelt kérdés

Most is csinos vagyok, nem szeretnék sokat fogyni, kb. 3 kilót.


Viszont annyira nehéz rávenni magamat, mert ha már csak egy napig is kevesebbet eszem, egyből szédülök, gyenge vagyok, éhségrohamok jönnek rám. :(

Másoknál is van ilyen, vagy rosszul csinálok valamit?


Nem koplalok pedig ilyenkor sem, csak kevesebbet próbálok enni ebédre/vacsorára, pl. két szelet helyett egy.


2021. ápr. 15. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl keveset eszel, érdemes volna inkább többet mozogni.
2021. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Heti 4-5x tornázom 40-50 percet vagy futok.
2021. ápr. 15. 11:29
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem eszel eleget. Ez ilyen egyszerű. Alaphiba, hogy az emberek az étel mennyiségére pörögnek rá, nem pedig a minőségére.
2021. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlen kevesebbet kell enni mindenáron. Nézd inkább azt, hogy mit eszel, milyen minőségben. 3 kilón pedig nem valószínű , hogy problémázni kellene. Nem ennek a 3 kilónak a leadásával leszel egészséges. Ezen érdemes lenne elgondolkodni.
2021. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyél többet
2021. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Az egyetlen megoldás többet enni!

A koplalás nem jó módszer, ehetsz többet, csak megfelelö összetételben.

2021. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Amugy ír le egy napi kajadat pontosan úgy jobban tudunk segíteni
2021. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem írtál pontos adatokat a kajádat illetően, de nem jó úgy fogyni, hogy keveset eszel. Ahhoz, hogy egy nem kórosan elhízott ember, átlagos aktivitással, mozgás nélkül tudjon fogyni, le kell szorítania a kalóriabevitelét kb. 1100-1300 kcal-ra. Ez nagyon kevés, sóvárogni fogsz a kaja után, gyenge leszel, plöttyedt. Nem éri meg. Ha még sportolsz is mellé, akkor meg pláne extrán kevés. Érdemes többet enni, és inkább sokat mozogni. Akkor nyugodtan megehetsz az anyagcserét gyorsaságától és a mozgás mennyiségétől függően (meg persze testsúly, magasság...) 1500-1800 kcal-t, nem fogsz éhezni, a és a mozgással formásabban is fogsz fogyni.
2021. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok nagyon konkrétat írni, mert minden nap kicsit mást eszem.


Reggeli: müzliszelet/zabkeksz/gofri + banán + tea/kávé cukor nélkül


Ebéd: főtt étel, tészta, hús, krumpli, zöldség, főzelék, mikor mi, de tényleg változatosan


Vacsora: melegszendvics/leves/még egy kis főtt étel


Pluszban sok gyümölcsöt is eszem, délután vagy este, smoothie-t is gyakran iszom.

Sajnos nasizni is szoktam, chips/sütemény, vacsora után. Próbáltam már elhagyni, de teljesen nem tudom, mert pár napig bírom, és utána bezabálok belőle. Bár hízni legalább nem hízok tőle,mert ugye sokat is edzek.


173 cm vagyok, és 59-60 kg. Voltam már picit vékonyabb, és úgy jobban tetszettem magamnak, kicsit vékonyabb volt a lábam, a karom, az arcom.

2021. ápr. 15. 12:09
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a ch beviteled csökkents úgy hogy reggelire pl tojást eszel zöldségekkel kenyér nélkül és vacsira se egyél kenyeret, ezen kívül ne sok gyümölcsöt egyél hanem pl napi 1-2 valamit
2021. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!