Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez tenyleg eleg? Nem keves?

Ez tenyleg eleg? Nem keves?

Figyelt kérdés
Yazio nevu alkalmazassal kikalkulaltam, hogy mennyi kaloria bevitelre van szuksegem a hizashoz. 1933 kcal jott ki, amit en keveslek. 163 cm es 45 kg vagyok. N/27.
2021. júl. 19. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt úgy a legkönnyebb, hogy pár napig eszel normálisan, úgy ahogy szoktál, és közben kalóriát számolsz, és a napok végén megnézed, hogy normálisan mennyit szoktál enni. És akkor elkezded onnan, attól a kalóriamennyiségtől növelni felfele, és akkor kitapasztalod, hogy mennyi kalóriánál kezdesz el hízni.


De amúgy ide beírtam az adataidat: [link]

2492 kalóriát írt ki, ha heti fél kilót akarsz hízni. Ha egy kilót, akkor 3042 kalória. De amúgy pont ezért mondom, hogy úgy kéne csinálni, hogy pár napig nézed, hogy most mennyit eszel átlagban, és azt növeled. Mert mot is, a Yazio jóval kevesebbet írt ki, mint ez a weboldal amit néztem. Mivel ezek csak kb. értékek, ez nagyon sok dologtól függ, hogy kinek mennyi kell.

2021. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 1900 körüli kcal kell a súlytartáshoz, de naponta mozgok.


Amikor híznom kellett (étkezési zavarból, meg glutén eredetű fogyásból), 2500 alá sosem mentem, de a heti egy kilót 3000 fölött híztam meg.

2021. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!