Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória lehetett ebben?

Mennyi kalória lehetett ebben?

Figyelt kérdés

Januárban váltottam életmódot, fogytam is egy csomót, odafigyelek arra hogy mit eszek stb. Viszont most előbb betoltam kb. 15 palacsintát, aminek a fele kakaós volt, fele eperlekváros. Az utóbbi napokban csak ilyen 1 alkalommal ettem és akkor is keveset, és most nem tudtam kontrollálni magam. Meg reggel megettem egy tányér marhapörköltet is, bár abban sok kalória nem lehetett, mert direkt kevés zsiradékon csináltam + nem ettem hozzá kenyeret vagy ilyesmit.

Szerintetek a palacsintában mennyi kalória lehetett? Ha este felé elmegyek biciklizni egy 50 km-t (amivel kb 1500 kalóriát szoktam elégetni) akkor nem lesz belőle baj, nem?


2021. aug. 18. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha napokig éhezteted magad azzal, hogy csak egyszer eszel egy kicsit, akkor bőven nem kell csodálkozni, hogy ez történt. Nem ez jelenti azt, hogy odafigyelsz, mit eszel...

Nyilván nagyon sok mindentől függ, hogy mennyi kalória volt a palacsintában, akár több ezer is. De nem ebből lesz baj, hanem a napi egyszeri evésből.

2021. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem direkt ettem napi 1x, hanem most csak erre volt időm az utóbbi napokban meg így jött ki. De amúgy többször eszek naponta, a kalória szükségletemet nem túllépve.
2021. aug. 18. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy fért beléd ennyi?
2021. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben egy üres palacsinta - hacsak nem csicsog az olajban - kb 100 kcal. A töltelék pluszban jön hozzá, azt te tudod, egy palacsintába mennyi kakaós vagy epres töltelék került (kanállal ki tudod mérni a súlyát is).

Az "egy tányér" meg nem mértékegység, emellett a marhapörkölt esetében a hús is elég sok kalóriát jelent!

2021. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi probléma, nem kell rögtön ledolgoznod, vagy napokig éreztétek magad miatta, a marhapörkölt kb 400 kcal lehetett, a palacsinták pedig kb 2000-2200 kcal.
2021. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!