Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A cikória kávé hízlal?

A cikória kávé hízlal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a cikória kávé hízlal? Nem szoktam kávézni, viszont pár napja megláttam a boltban gyermekkorom kedvencét, a Maci kávét és annyira nosztalgikus hangulatba kerültem, hogy majdnem vettem magamnak. Utána észbe kaptam, hogy rengeteg cukor, tartósítószer és egyéb van benne. Viszont itt már nagyon fel voltam pörögve, ezért kerestem alternatívát. Belebotlottam az Inka nevű cikória kávéba, de nem vagyok biztos benne, hogy ez fogyókúra/egészséges életmód mellett elfér. Válaszokat köszönöm!

2021. aug. 23. 07:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha cukor nélkül iszod, nem hizlal.
2021. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni rendes natúr cikóriát, na az nem hízlal, és hozza a macikávè feelinget.
2021. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kerdezo, milyen dieta az, ahova nem fer bele napi 1-2 pohar kave? Lehet, hogy nem is akarom tudni..:D

Egyebkent nem egy-egy eteltol fogsz meghizni, hanem attol, hogyha tobb kaloriat viszel be, mint amennyit elegetsz.

2021. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Téged igen.
2021. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
:)
2021. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Cukor nélkül nem hizlal, de az édesítőszerek károsabbak, mint a cukor.
2021. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!