Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogják le mozgás...

Hogyan fogják le mozgás nélkül? Többi lent

Figyelt kérdés

164cm /68-69 kg. Körte alkat, magam sem tudom, hogy áldás vagy átok. Mert így is akadnak, akiknek tetszem,de ez nem az, amit én akarok. 20, de legalább 15 kg-tól szeretnék megszabadulni Karácsonyig.

Lehetséges ez mozgás nélkül? Még a gondolattól is irtózom. Milyen ételeket szabad ennem? És mik vannak tiltólistán? Sikeres fogyósoktól minden egyéb tapasztalat érdekel 😊

És bocsánat, hogy kiírtam, ahelyett hogy böngésztem volna még egy kicsit, csak az internet tele van hülyeségekkel, minden oldalon mást írnak. Ezért érdekelnének személyes tapasztalatok. Köszönöm ☺️



2021. szept. 18. 19:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogy fogyjak le*. Elnézést, kijavított a telefon...
2021. szept. 18. 19:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene 20 kg-ban gondolkodnod, 10-15max. A karácsonyi tervet felejtsd el, jövő év közepe, heti 0,5kg fogyás reális a te alkatoddal. A mozgás bármi lehet, a séta is megfelel.

Fogyni úgy kell, hogy kevesebbet eszel, bármilyen meglepő. Semmi nincs tiltólistán. Alapvetően arra kell figyelni, hogy ne egyél össze-vissza, ne nassolj. Üdítőt, gyümölcslét ne igyál, csak vizet, ilyesmiből 1 pohár ha nagyon kívánod ritkán. A szokásos köretek egy részét zöldségre/salátafélékre cseréld le, a zsiradékok mennyiségét minimalizáld. Adagokat csökkentsd.

2021. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem miért zárod ki a mozgást? Ízületi gond, gerincprobléma, vagy ilyesmi?
2021. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ne zárd ki teljesen a mozgást. Nem feltétlenül kell kilométereket futnod, de legalább napi fél órát mozogj. Menj sétálni, biciklizni, vagy ilyesmi, kevésbé megerölőltető mozgást végezz. Amúgy ajánlani tudom neked a tanulom magam csatorna, így fogytam le 1 év alatt (vagy valami hasonló) című videóját. Lényegében a kalória deficitről szól. Egy app segítségével számold ki, hogy mennyi az ideális napi kalória beviteled. Tegyük fel, higy mondjuk 2000. Akkor mondjuk minden nap 2000 helyett vigyél be 1500at. Kb akármit ehetsz, csak számold a kalóriákat, és igyekezz ne átlépni az általad megszabott maximális napi kalória bevitelt. Lassan fogsz tőle fogyni, de legalább az nem fog vissza jönni, és nem is kell magad sanyargatnod
2021. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

'Lehetséges ez mozgás nélkül? Még a gondolattól is irtózom. c


Nem az a baj hogy van nemi tulsulyod, hanem hogy lusta vagy barmit is tenni, csak valahogy varazsutesre menjenek le a zsirparnak. Van egy rossz hirem: koveren fogsz meghalni.

2021. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

A kajától sokkal jobban függ a fogyás.

A mozgás izmosít, erősít, lefogyni diétával lehet.

2021. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát 6-os, ez egyáltalán nem igaz, a mozgás kalóriát éget. Teljesen nyilvánvaló, hogy minél többet mozog az ember, annál több kalóriára van szüksége, és ha kalóriahiányban van, akkor a korábbi étkezése mellett fogyni fog.
2021. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

5-ös,bírlak

Erről van szó, lusta vagyok tornázni. Utálom és kész. Amúgy kövérnek éppen még nem tartottam magam, de köszönöm a véleménynyilvánítást 🤣

2021. szept. 19. 00:39
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Az a probléma, hogy mozgás nélkül sok izmot is fogsz veszíteni, így a mérleg lehet, hogy kevesebbet fog mutatni, de nem fogsz jól kinézni.
2021. szept. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
16%
Én a tábori diétát javaslom, de lehet ez a te alkatoddal nem is fog annyira vékonyabbá tenni.
2021. szept. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!