Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogják le mozgás...

Hogyan fogják le mozgás nélkül? Többi lent

Figyelt kérdés

164cm /68-69 kg. Körte alkat, magam sem tudom, hogy áldás vagy átok. Mert így is akadnak, akiknek tetszem,de ez nem az, amit én akarok. 20, de legalább 15 kg-tól szeretnék megszabadulni Karácsonyig.

Lehetséges ez mozgás nélkül? Még a gondolattól is irtózom. Milyen ételeket szabad ennem? És mik vannak tiltólistán? Sikeres fogyósoktól minden egyéb tapasztalat érdekel 😊

És bocsánat, hogy kiírtam, ahelyett hogy böngésztem volna még egy kicsit, csak az internet tele van hülyeségekkel, minden oldalon mást írnak. Ezért érdekelnének személyes tapasztalatok. Köszönöm ☺️



2021. szept. 18. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
le lehet de undorítóan fogsz kinézni, ne haragudj. Kinek kéne egy telibe tojt búvárruha?
2021. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 20 kilót akarsz fogyni 3 és fél hónap alatt, mozgás nélkül, az aszt jelenti hogy maximum napi 800 kclt ehetsz ami éhezés.

1. fel fogod adni egy hónapon belül

2. ha valami csoda folytán kitartanál, februárra 30 kilót híznál vissza(jojó effektus)

3. ha le is fogynál, meg is tartanád, nagyon csúnya lenne az összkép, nem néznél ki esztétikusan.(skinny fat).

2021. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2021. szept. 20. 14:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!