Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Picit aggódom, az ünnepek...

Picit aggódom, az ünnepek alatt nem tartottam a fogyókúrát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, 69kg 176cm.

December elején voltam 66kg, most megmértem magam... 71kg!🥺 Jó nyilván este van, ettem ma ittam ma csomót, így 69 vagyok kb.

Sokat ettem az elmúlt 2-3hétben, és szégyellem magam. Szó szerint nagyobb lett a bendőm, úgy érzem a combom is, mintha lógna a mellem, kényelmetlenül érzem magam... 😥

Mennyi idő alatt fogyok vissza, ha visszatérek a napi 1500kalóriámra? (Nekem 1500 a normál, ha többet eszek rosszul vagyok)

December 31-én jól kell kinézzek, nem ilyen kövérnek mint ahogy most. Bár az alakom ugyanaz, de olyan mintha ki lennék tömve. Tudom, az én hibám...☹️

Válaszokat előre is köszönöm!!!!!



2021. dec. 26. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ünnepek alatt gyakorlatilag senki nem tartja.
2021. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha Pár napig tartasz egy ilyen mindent lesz@rok és zabálok össze vissza napot, abbol szerintem semmi sem lesz, élvezd ki a karácsonyt.
2021. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

"... mintha lógna a mellem ..."


🤣

2021. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
én 19 éves vagyok 176 cm és 100kg, elképesztően gusztustalannak érzem magamat XD de ha most 3 napot leszarok és eszek rendesen, nem lesz nagy baj, utána úgyis elkezdem, szóval én a te helyedben eszem ágában sem fordulna meg ilyen, vagy hogy aggódnom kéne e miatt :D
2021. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a válaszokat.

4, biztos nem vagy gusztustalan :)


Nekem van rossz genetikám, én nem hasra hízok, hanem combra és mellre, szóval ezért vagyok ennyire paranoiás. Apukámtól örököltem.

2021. dec. 26. 19:40
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, na nekem kb ugyan ez a genetikám, csak 100kg-an XD, de hidd el, szerintem csak te gondolod így egyáltalán nem vagy gáz, meg amúgy ünnepek azok ünnepek, nem lesz belőle nagy baj, akkor van baj, ha ez rendszerré válik
2021. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Most ha pár napig nem tartod, okés, nem tragédia. Viszont azt írod, hogy 2-3 hete nem tartottad már. Ennek mi az oka? Mármint, még írtad is, hogy ha 1500-nál többet eszel, akkor rosszul vagy. Akkor hogyhogy pár hete sokat eszel? Azért érdemes elgondolkodni, hogy ez mi miatt lehetett így. Stresszes időszak, vagy csak szimplán "most úgy is ünnepek vannak, miért ne?" alapon, vagy csak hirtelen ilyen "zabálhatnékom" volt? Csak mert érdemes elgondolkodni, hogy mennyire jó az étrended, ha ilyen zabálós időszak rád tör. Szóval na, lehet nem a legjobb az étrended. De amúgy ne aggódj, a kövi napokban állj vissza a normál étkezésedre, többet nem tehetsz. Ne parázd túl, pár kiló nem változtat senkin sem olyan hatalmasat.
2021. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

December 6 Mikulásra kaptam csomó csokit, aztán volt egy hét fogyókúra. (Megszakításokkal, mert hol volt itthon bejgli vagy kaptam csokit) Igazából múlt hét vasárnap óta eszem sokat, mert emlékszem vasárnapi megmértem magam 67 kiló lehettem tán. Volt a suliba ajándékozás, ott is csokiztam. Másik eléggé szomorú voltam így adventkor, ezért nem volt ellenállás.

Mindegy, tartani fogom innentől magam.

2021. dec. 26. 19:52
 9/20 A kérdező kommentje:

Eléggé helytelenül írtam, bocsi. xd

Vasárnap*

Valamint eléggé*

2021. dec. 26. 19:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan élvezd ki az ünnepeket, mert egyáltalán nem vagy túlsúlyos, ne görcsölj rá. Ünnepek után úgyis vissza áll a normál kerékvágás.
2021. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!