Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma "csalonapot" tartottam a...

Ma "csalonapot" tartottam a fogyókúramba, túlzásba estem? Ettem három és egy fél sütit, egy fánkot, két virslit három kenyérrel, tojással és egy pudingot + egy mandarint.

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Ettől akár még fogyhatsz is, fogalmam sem lehet róla, ahogy arról sem, hogy neked alapból mi fér bele...

Mit értesz az alatt, hogy túlzás? A csalónap eleve nem normál nap, csak vagyunk páran, akik egy csalónaptól is elvárják, hogy viszonylag jólfésült legyen... Ami vagy sikerül, vagy nem.

Életmódváltásban nem illendő durván kilengeni.

2016. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
A csalónap lényege h beinduljon a zsírégető hormon, azaz pont hirtelen fogyaszt. Szóval ha a többi napot betartottad, nem hinném, hogy ez gond. Hozzáteszem, azért a "bármit ehetsz ezen a napon" nem azt jelenti, hogy "Mannaaaaa!!" de mi itthon a vasárnapi napot neveztük ki diéta alatt ilyennek, amibe belefért egy fagyi, egy hambi vagy 1-2 szelet pizza.
2016. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!