Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ételeket visztek...

Milyen ételeket visztek magatokkal munkába, ami belefér a kalória keretetkbe, tápláló, és nem lesztek tőle rögtön éhesek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggelire mindig zabkását szoktam enni valamilyen gyümölccsel, magvajjal és fehérjével. Ebédre csirkét/halat zöldséggel/rizzsel/krumplival, vagy teljes kiőrlésű tésztát húsos/zöldséges szósszal, valamilyen rakott dolgot vagy zöldséges egytálételt, ez változó nyilván. Ezen kívül csak egy kis gyümölcsöt szoktam vinni délutánra, ha munkából egyből edzésre megyek. Én ezektől nem vagyok rögtön éhes, a gyümölcstől sem, pedig sokan azt mondják.
2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem főleg bent vannak a szekrényben és a hűtőben

Protein szeletek

Feherjepor

Sovany tej

Stevia

Kakaopor

Zabliszt

Zab

Stevia

Aszalt gyunolcs ketfele (most szilva es fuge)

Zacskos fott gesztenye

Fagyadztomban van erdei gyumolcs es szeletenkent tk kifli es kenyer

Hutoben 1-2 joghurt

Chia mag

Feiss zoldsegek es gyunolcsok amit hetfon viszek es pentekig elfogynak


Igy rebgeteg lehetosegem van reggelire meg uzsira (5ig tart a munkaidom es 3 korul eszem)

- overnight oats (elozo delutan cisnalom meg), neha feherjeporral

- sima zabkasa pl gesztenyevel, fagyasztott gyunolccsel

-neha kakaoval

- chia puding

- kenyer meg itt van a fagyoba ha nincs mas es altalaban van bent szeletelt light sajtom is a hutoben

- nasira joghurt chia maggal vagy kakaoval es aszalt gyumolcsokkel


-igazabol vagy tejjel cainalkm es akkor mikroban melegitem vagy vizzel es akkor vizforralo. Csak allni kell hagyni a dolgokat



Ebedre ugyanazt eszem mint itthon. Hetfon es kedden a vasarnapi maradekot. Szerda csutortokrs sokszor rendwlwk. Illetve irodai fagyadzromban van sutobsn sult rantott hus, meg kesz hazi lasagne meg csirkeporkolt meg toltott kaposzta amit barmit elo tudok venni. Ezek melle is ha pl nincs koret mert semmi idom fozni akkor itt a tk kenyer


Lehet nem vagyok normalis de en igy tudom tartani a dietat

2021. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zabpehely nekem is van bent, emellett negyedannyi ugyanannyi édesítő a kávéhoz.

A boltban uzsira túrót, fehérjés joghurtot, paradicsomot, sajtot, tk kiflit szoktam venni uzsira.

Ebéd meg valamelyik menüs helyről van, 1 adag általában kitárt 2 napig.

2021. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem reggelizem, a munkahelyre általában vagy édesburgonyával vagy quinoval készült zöldséges egytálételt készìtek, pl. Quinoa csicseriborsóval és bébispenóttal vagy tejszìnes gomba tofuval és főtt édesburgonya kockákkal, vegán jacket potatoe avokádóval. Emellé mindig viszek 2-3 adag gyümölcsöt.

Ez nagyjából az egész napos étkezésem. Este mostanában próbálok nem vacsorázni, max. Humusz és aült zöldségek, plusz gyümölcsök és köménytea. Hétvégén általában 2x eszem. A másik szabályom, hogy heti 1x eszem 200-300 g májat, mivel ez zsìrban oldódó és B vitaminokban gazdag. Ezt zöldségekkel összesütve viszem.

2022. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En pl 5-6db konzervet, 10db gyors levest, felvagottak (tobbfele), 6 zacsi ropi,4csomag orias pottyos, mindehhez neha hozza jon egy ket meki 😅 altalaban igy jarok melozni 😉
2022. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!