Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt sikerült...

Mennyi idő alatt sikerült férfiként lefogynod 30 kg-ot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 22:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
3 hónap alatt. Igaz csak 19 kilót.
2021. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy évet bőven szánj erre szerintem ha egészségesen akarod csinálni és azt akarod hogy maradjon is.
2021. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél év alatt fogytam 30 kilót, de ebben rengeteg hónapokig tartó stagnálás is volt.
2021. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
13kg 1,5 hónap alatt.Napi 1,5 óra intezív ugrálókötél.95-ről 82kg-ra fogytam.
2021. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem voltam olyan helyzetben, hogy 30 kg-ot kellett volna fogyjak. A legtöbb 77 kg volt a 174 cm-emhez.
2021. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
5. Akkor minek írsz ide? Nem ez volt a kérdès.
2021. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
24 kilónál tartok majdnem napra pontosan kerek 1 év alatt. Ha az utolsó 1-2 hónapot nem komolytalankodom el, meglehetett volna a 30 is ennyi idő alatt bőven. 96 kilóról 72-re fogytam, 68-ig akarok lemenni, bár hozzátartozik, hogy már annyira undorodom a zöldségektől, hogy már rájuk se tudok nézni. Szóval van egy sejtésem, hogy ez már így marad. :D
2021. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 varlamov ***** válasza:
82%

Nem mondod, hogy csak zömében zöldséget ettél :D

Azért úgy nehéz megcsinálni, ha nem kajálsz változatosan!

2021. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

OFF

De, ugyanis én normális, emberi fogyasztásra alkalmas ételből nem tudok fél tányérnyit megenni, pedig kb. annyi férne bele a legtöbb napi keretbe. Hogy aktualitásokról beszéljünk: ugye itt a székelykáposzta/töltött káposzta szezonja. Most komolyan elvárja azt valaki, hogy egyetlen, nem különösebben megrakott tányérnyival beérje az ember? :D És akkor ugye egy tányér ebből körülbelül 500 kcal, ha nem több! Na, zöldségből és se íze, se bűze levesből okádásig zabálhatod magadatt ezzel szemben, úgy, hogy ha szó szerint két kilónyit eszel is, akkor se fogsz bevinni feleannyi kalóriát se, mint a napi kereted. Szóval hogy hatékony legyen, gizgazokon éltem nagyon sokáig, meg ugye csirkehúson. Pár hétig finom egyébként, de huzamosabb ideig nehéz egyfajta étel enni, legyen az karfiol vagy csoki, előbb vagy utóbb, de inkább előbb, megundorodsz tőle. Ez történt nálam is. Amióta visszatértem a normális, de legalábbis FINOM kajákra, ott tartok, hogy a paprika-paradicsom-natúrcsirke kombóra rá se bírok nézni. Melegebb időben annyi könnyebbség van, hogy biciklizni el tudok menni, ami rengeteget segített ezen a nyáron is, de -5°-ban mindenkinek a saját képzeletére bízom, hogy kit buzdítok kerékpározásra, de akár csak egy laza sétára is.

ON

2021. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Zöldséges ételeket natúr hússal) is lehet finoman elkészíteni, csak tenni kell érte. Közel 3 éve váltottam életmódot, az étrendem alapja szigorúan a húsok zöldségek,tojás,tejtermékek, olajos magvak, zsiradékok kombóra épül. Cseppet sem unalmas. Az, hogy nem tudsz finoman főzni nem az ételek hibája.
2021. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!