Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert nem tortenik semmi?

Miert nem tortenik semmi?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnek 15-20 kgt. 160 cm vagyok es 72,73,74 kg… nem tudom, mert akár mikor merem magam 72 rol 74,5 kg ra ugrál a merleg ossze vissza, sosem ugyan az amikor merem magam, egyik nap ennyi,’asik nap annyi. Marha idegesito!


Na elkezdtem a kaloriaszamlalast es 2 heten keresztul, mindenre figyeltem es irtam mindent, hogy mit eszek, hogy ne lepjem tul a deficitet.

Nem edtem semmi cukros at es feher liszteset, semmi edesseg, csak egeszseges etelek!

Futopadom is van es hasznaltam kb 4x tobb mint fel ora gyors gyaloglas (aeorb) elotte l karnitint ittam. Azon kivul megcsináltam par félórás zsírégető youtubos videot. Meg van kezi súlyom es rudam is. 2 alkalommal gugoltam 3x30 at. Es kezi sulyzot is hasznaltam 3x alkalommal kar edzesre…ilyenkor fehérjét megittam utana.


marhara nem tortent velem semmi …. A merleg ugyan ugy 72-74 kozottit mutat.. Ja es időszakos bojtben is voltam, 6 utan nem ettem!

Mikor fog a merleg kevesebbet mutatni a megszokottnál? Bocsi a Magyarom ert


2022. jan. 17. 23:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2 hét alatt simán lehet, hogy semmi változást nem látsz, főleg, ha mindig ennyit ingadozik a súlyod. Folytasd.
2022. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!