Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ne tartsak csalónapot, de hogyan?

Ne tartsak csalónapot, de hogyan?

Figyelt kérdés
1 héten egyszer sajnos mindig engedek a kísértésnek és akkor jön minden ami nem kene. Szó szerint zabálok és meg is bosszulja magát mindig. Mit tudok tenni ez ellen? Minden hét elején elmondom magamnak,hogy oda figyelek, nem eszek félre különben megint hiába 1 heti fogyasomnak. De valahogy még is mindig lesz egy nap amikor nem tudok ellen állni. Tudok valamit tenni vagy próbáljak meg nem egy 0 akaraterős szar lenni? Előre is köszönöm a válaszokat
2022. jún. 13. 22:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
20/nő. 1350et eszek mert heti 1kg a cél. 75kg vagyok jelenleg. Meg 10et szeretnék fogyni. 155cm
2022. jún. 14. 14:53
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Olyan 20-25-öt kellene még inkább fogynod a magasságod miatt.

És az 1350 szerintem nagyon kevés. Ne csodálkozz, ha falási rohamaid vannak. 1500-1600 között eszek, mindent!!!, edzek is, 70-ről indultam, 160cm vagyok, most járok -7 kilónál. Sosem voltak rohamaim, mert eleve eszek, amit megkívánok, és aznap belefér.

2022. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát ez így nagyon gáz.

1350 borzalmas kevés, heti 1 kiló túl gyors fogyás, 75ből 10 kiló szintén kevés lesz.

Sporttal emelhetnéd a kalóriakereted, ha csak 250 kalóriát égetsz egy nap, máris 1600at ehetnél, ami mégicsak normálisabb mint az 1300.

2022. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek 20-25kg-ot fogyni. 50kg-Osan semmim nincs, túlságosan Sovany vagyok úgy,hiába az az egészséges nekem az már túlzás. 65kg-osan jól éreztem magam egy kis plusz volt rajtam de legalább csinosabb,formásabb voltam. Így nekem elég lesz a -10, ha nagyon gáz vagyok úgy max még 5kg de 60 alá semmiképp nem szeretnék menni. És heti 1kg mínusz miért sok? Én azt olvastam mindenhol, hogy az meg egészséges.
2022. jún. 14. 16:43
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért sok, mert 1350 kalóriát kell enned hozzá, hogy elérd. Az meg rohadt egészségtelen koplalós. Mondom, az még jobb megoldás ha eszel 1600at és ledolgozol 250et sporttal. Ez miért nem játszik? Nem kéne agyatlanul koplalni.
2022. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, kevés, mert Éhség mindig van,csak nem foglalkozom vele. Sportolni szeretnek el kezdeni bár nem olyan könnyű nekem kivitelezni. Ez lenne a legjobb megoldás ha sportolnek, csak haza érve a munkából a kislányom mellett nem nagyon tudok,mert nincs aki vigyázzon rá abban a fel/1 órában. De keritek rá megoldást. Köszönöm a válaszokat
2022. jún. 14. 22:07
 17/18 anonim ***** válasza:

1350kcal nem hangzik olyan rosszúl..egy diétás étrend majdnem ennyi, nem is értem a kiakadásokat.

Rendszeres testmozgással 6hónap alatt 26kgot fogytam mivel jócskán volt rajtam felesleg. Heti 0.5-1kg fogyás az egészséges erre az egészre mentálisan készülj fell adj magadnak napokat ha kell heteket ehezz nagyon komoly akaraterő kell. Ha éhesnek érzed magad sokszor emeld meg a kcalt 1500 ra és napi szinten max 150g szénhidrátot próbálj meg tartani. Valamint ami a legfontosabb igenis belefér 1-1 csalónap persze nem az ellső héten. Viszont nem mindegy, hogy mit és mikor eszel. Egy 32 es pizza az egész napi kalória beviteled is jelentheti..igazából többet is..erre az a tipp, hogy csináld magad, a pizza tészta helyett tortilla lap,megkened pari szósz, csirkemell sonka csirkemell kocka light sajt a tetejére és megsütöd tökéletes alternatíva sok fehérjével. Annyi tippem lenne, hogy a mérlegelésed legyen heti 1x az is hétfőn! Ez fontos képesek vagyunk arra, hogy ha esetleg hétvégen mérjük magunkat és szép számokat mutat a mérleg akkor máris azthiszi az ember na jó akkor most ezt és ezt megengedhetem magamnak. Így viszont tudod, hogy hétfőn “megkell felelj” magadnak az elvárásaidnak egyben már egy új hét kezdődik.:) sok sikert és kitartást..olvass utánna a fogyásnak és készülj rá fejben nagyon.

2022. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem kell nagy sportra gondolni. Futkározz a kislányoddal a kertben vagy biciklizzetek fél-1 órát. Táncoljatok(kapcsoljatok zenét és táncverseny)
2022. jún. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!