Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ne tartsak csalónapot, de hogyan?

Ne tartsak csalónapot, de hogyan?

Figyelt kérdés
1 héten egyszer sajnos mindig engedek a kísértésnek és akkor jön minden ami nem kene. Szó szerint zabálok és meg is bosszulja magát mindig. Mit tudok tenni ez ellen? Minden hét elején elmondom magamnak,hogy oda figyelek, nem eszek félre különben megint hiába 1 heti fogyasomnak. De valahogy még is mindig lesz egy nap amikor nem tudok ellen állni. Tudok valamit tenni vagy próbáljak meg nem egy 0 akaraterős szar lenni? Előre is köszönöm a válaszokat
2022. jún. 13. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem artana tudni, hogy mit eszel, hány kiló vagy, milyen magas, mennyi kalóriát fogyasztasz.
2022. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Van egy bevált módszer. Amikor nasival kinálnak fogod a buksid és elforditod jobbra és utána balra, ezt tizszer megismétled és kimondod nem.Utána megiszol egy nagy pohár vizet. Működik hidd el. egyébként kalória számolás és abba a keretbe amit ad iktass be csokit vagy sütit vagy amire vágysz. De a legjobb ha megállod, hogy nem eszel ilyeneket.. Valamit valamiért.
2022. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy igazán lényegretörő de egyben részletes kérdésfelvetés volt, mindent elmondtál a diétádról, hogy miket eszel, milyen diéta egyáltalán és miből áll a csalónap. Ja nem.
2022. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg az a baj, hogy a többi hat napon egy iszonyat korlátozó, már-már koplalós étrendet követsz, amiben minimális hely sincsen kevésbé egészséges dolgoknak, mert az "tilos". Így aztán kiéhezteted a szervezeted és eljön az a pont, amikor nem tudsz nemet mondani, mikor eléd kerül.
2022. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne éhezz a többi napon és nem lesz kísértés a túlevésre.
2022. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Hétközben is kéne olyan dolgokat enni amit mwgkívánsz és akkor a csalónapig már kielégítenéd azok az ételek utáni vágyat. Ha megkívánod egyél egy teljes kiőrlésű cukormentes kakaós csigát akármelyik nap reggelire. És így nem a csalónapon nyomsz be három fehérliszteset. Szóval add meg a szervezetednek amit kíván, minőséggel, mértékkel.

A másik oka az lehet a csalónapnak hogy túl kevés a kalória és éhezii a tested

2022. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Így van, ahogy a 4. és 5. válaszoló írja. Ha a diétád szélsőségesen, feleslegesen lecsökkentett kalóriadeficittel dolgozik, továbbá ha olyan ételeken élsz, amikből hiányoznak az ízek, koplaltatod magad, bünteted magad, megvonsz magadtól mindent teljesen alaptalanul, akkor az lesz, hogy egy nap alatt az ember képes bezabálni annyi kalóriát szarból és szemétből a kiéhezés miatt, amivel hat napnyi diétát gyakorlatilag tönkretesz. Ezért kell okosan étrendet felépíteni. Ezért kell kiegyensúlyozottan, egyénre szabottan, finoman megtervezni a menüt.
2022. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez úgy sikerült, hogy srmmi mást nem eszem, mint amit én készítek el...

Így aztán megtanultam kvajól elkészíteni a kedvenceimet, közte sajtburgerrel, gyrostállal, stb... és fejben tudom tartani a kaloriákat közben.

2022. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Bár elég drága, de én úgy oldottam meg ezt, hogy minőségi cukormentes kekszeket, csokiskekszet, tönkölyropit veszek (Lidl, Rossmann), ezekből bármelyik nap ehetsz 1-et, így nem fogod napok után egyre jobban kívánni és bezabálni mindent.
2022. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet akár cukrosból is ehetne, nem oszt nem szoroz.
2022. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!