Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szőlő befőttben hány kaloria van?

Szőlő befőttben hány kaloria van?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom.

70 kg vagyok és olyan 57re szeretnék lefogyni, szőlő befőttet ehetek így? Vagy nagyon hizlal?


2022. júl. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Mindenféle befőtt hizlal amit cukorral tesznek el. A szőlő amúgy is elég sok cukrot tartalmaz, tehát mértékkel.


Egyél mindenféle gyümölcsöt, de egyszerre ne sokat, nézd a kalóriaértéket. A szilváé is magas.


Volt egy nyaram, sok megpróbáltatás, tragédia. Akkoriban nem tudtam mást enni, mint görögdinnyét. Totál átmosta az emésztőrendszeremet, rostos, a magokat is megettem. Nem volt tudatos, de egy természetgyógyász erősített meg, hogy a magok is segítettek a nagytakarításban. Amit tudni kell, a görögdinnye ugye 90% vizet tartalmaz ( sokféle fontos vitamint, ásványi anyagot), a magja pedig vízhajtót!

A természet mindent szépen elrendez, mindennek megvan a helye és oka.

Csinálj egy jó görögdinnye kúrát. Kenyér semmi, mellette zöldségek.

Én kb 10 kg-ot adtam le, mire észrevettem. Nem olcsó ma már, de megéri.

.

2022. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Külön külön is elfelejtheted. Szőlő is marha sok cukrot tartalmaz, a befőtt meg még többet.

Megeszel egy szem szőlőt azt annyi, befőttből egy nagy szippantás és kicsit az újaiddal belenyalsz és ennyi...

2022. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szőlő befőtt??? Olyat hol lehet kapni, vagy hogy kell eltenni, sose láttam még?
2022. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

10 szem szőlő mindössze 124 kalória, és csupán 27g szénhidrátot (26.7g) cukrot tartalmaz.

Ennyi bőven belefér, napi 200-300g szénhidrát mehet nyugodtan.

400-500g felett már kezd problémás lenni.

Nem kell beszűkült látásmódra mindent elvonni magadtól, csak megtalálni az aranyközéputat...

Egyél nyugodtan mértékkel.

2022. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. a nagymamám szokott csinálni. Ugyanúgy lehet, mint mondjuk cseresznyéből.
2022. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!