Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mondanátok nekem olyan kaját...

Mondanátok nekem olyan kaját amit eltudok vinni munkahelyre?

Figyelt kérdés

Szendvicseket eszem

És nem valami diétásat kapni a büfében

Mit vihetnék amiben kevés a kalória?

(Gyárban dolgozom )

Így gyorsan kell ennem

Kevés a szünet


2022. júl. 26. 18:41
 1/7 anonim válasza:
62%
Teljes kiőrlésű vajas kenyér, kifli, esetleg kifilézett hal vagy banán, teljes kiőrlésű zsemle.
2022. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
csirkemell, tonhal teljes kiőrlésű torillában, sok zöldséggel, zabkása fahéjjal, gyümölcsökkel, protein palacsinta cukormentes lekvárral, tonhalas tésztasaláta teljes kiőrlésű tésztából, natúr csirkemell zacskós salátával, öntettel, ha már hűsebb van omlett tortillában zöldséggel
2022. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Munkahelyre vihető kaja.
2022. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőséged melegíteni?

Ha igen, írok pár receptet, 35 percnél többet nem vagyok hajlandó főzésre áldozni, és 1-2 naposan is tök finomak a kaják amiket mostanság csinálok, de 99%a melegen jó

2022. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..


Teljes kiorlesu kenyer/zsomle/kifli/bagett +

Sajtkrem/ humusz/ lilahagymás babkrém / parmezános karfiolkrém / lencsekrém +

Sültofu szeletek / csirkemell szeletej/ magas hústartalmú sonka / főtt tojás +

Paradicsom/paprika/uborka / báemilyen zöldség +

Sovány sajt, pesto, rukkola stb bármi


Vihetsz másnapos zabkását (este összekészited, éjjel megszivja magát, másnap csak megeszed, elég gyorsan be lehet falni

Teljes kiorlesu rtillatekercset toltve a fentiekkel

2022. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is a tortille wrap-re szavazok, ha nincs idod dobozbol salatat enni. Majdnem olyan mint a szendvics, csak a vekony tortilla lapot jol meg tudod pakolni zoldseggel, es viszonylag gyorsan el tudod fogyasztani. Mexikoi burittot is keszithetsz otthon, csak rizses-sajtos-husos toltelek helyett elhagyhatod a rizst es a sajtot, tobb zoldseget tehetsz bele es sovany husokat.

Akarmit tehetsz bele, de a lenyeg h a jo sok zoldseg elfer a lapban.

2022. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyakran viszek mozzarellagolyót paradicsommal,vagy sütőben sült fűszeres tofut répával.Nèha bonduelles zöldségkonzervet is szoktam.Vasárnap csinàlok nagy adag görögsalátát,abból marad a hét elejére 1-2adag.Mindig viszek magammal 1 banànt is meg 1-2 szendvicset valódi rozskenyérből
2022. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!