Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tésztától fél mindenki, és...

A tésztától fél mindenki, és meg sem bírok enni belőle eleget egy nap. Vélemény?

Figyelt kérdés
100g szárazban ugye van 350-370 kcal. Kifőzöm, de gomba mellé meg sem bírom enni, max olyan 300 kalóriát belőle. Viszont naponta elég kétszer, azon kívül nem éhezem.
2022. aug. 5. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Ma nálam is gombapörkölt volt az ebéd, tk tésztával, csirkehússal. Kettőnknek főztem 150gr tésztát és maradt is belőle.
2022. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem félek tőle, csak rossz hatással van a szervezetemre, ezért bár szeretem, ritkàn fogyasztom, azt sem a hagyományos változatban.
2022. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én átáltam a konjac tésztára mert 100g tésztában csak 1,5kcal van és abból tudok sokat is enni.
2022. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: az a tészta gyakorlatilag eemészthetetlen, könnyen bélelzáródást okoz, sok országban be is tiltották.
2022. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!