Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem híznak meg az...

Miért nem híznak meg az olaszok a sok tésztától?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Meghíznak, hidd el nekem, főleg délen van sok kövér olasz, ahol a szegénység miatt sok tésztát esznek. Aki megteheti az több halat, tenger gyümölcseit stb. eszik.
2012. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Durum tésztát esznek, nem sima fehér liszteset. És nem jó zsíros pörkölttel, mint mi, hanem csak paradicsomszósszal. Kisebb adagokat esznek, estére salátát, gyümölcsöt
2012. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is olaszosan csinálom, azaz durum/teljeskiörlésű durum tésztát használok könnyű paradicsomos, bazsalikomos szósszal, light sajttal csak épp a megengedett mennyiséggel nem lakom jól, ezért nem is élek a lehetőséggel. :D Már azt se tudom, mikor ettem utoljára tésztát... Van egy olasz ismerősöm aki csupa izom, fiatalos és meglepő étkezési szokása van(állítása szerint náluk így szokás a meleg miatt), ugyanis csak este eszik normális ételt, amikor nálunk volt egy hétig csak görögdinnyét evett egész nap, semmi mást(szerinte az Magyarországon a legfinomabb). pl beült velünk délben egy étteremben és csak gyümölcssalátát evett, vagy csak vizet ivott. Azt nem tudom ő mennyi tésztát fogyaszthat.
2012. jún. 3. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben a pillanatban áll előttem egy dagadt olasz :) (szálloda recen dolgozom). Egy olaszból kiindulni hülyeség. Biztos neked is van olyan magyar ismerősöd, aki tök jól néz ki, de nem sokat tesz érte. Tehát akkor ha ő kimegy olaszba, akkor rólunk is azt fogják hinni, hogy nem hízunk :D
2012. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az olaszok pedig azon filóznak, hogy a magyarok miért nem híznak a sok zsíros pörkölttől, kolbásztól, szalonnától. :D
2012. jún. 3. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert elég sok zöldséget és gyümölcsöt is esznek.
2012. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eloszor is mint az egyik vàlaszado irta durumlisztbol kèszult tèsztàt esznek ami csak maga a liszt es viz meg egy kis so,nem tartalmaz tojàst ami megdobnà a kaloriat!màsrèszt az igaz hogy sokszor esznek tèsztàt de nem sokat,nem egytàlètelkènt befalnak belole egy csomot ès kèsz az ètkezès!!! ugyanis ok nem csak tesztàt esznek!!pèldàul ha ebèd van elsonek esznek tèsztàt kb egy lapos szedokanàlnyit,utànna esznek husfèlèket,sok zoldsèget! ès tèsztàt sem minden nap esznek!!! sokan sportolnak,(az èn pàrom is focizik heti 2x)de azèrt itt is talàlni "husosabb"embereket
2012. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!