Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriadeficitben vagyok,ho...

Ha kalóriadeficitben vagyok,hogyan tudnám elérni,hogy lapos hasam legyen?fogytam több,mint 7 kilót,viszont az alkatom miatt sajnos van hasam.

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan hogy lapos has. Nem létezik, csak photoshoppolt képeken. Hasa mindenkinek van. Hol kicsi, hol nagy. Egyél rendesen, mellette mozogj. Nem kell minden insta képnek bedőlni.
2022. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Attól is függ a has mérete, hogy mit ettél (fel vagy e puffadva pl) meg attól is ha lány vagy akkor hogy milyen közel vagy a havidhoz. A vérzés utána első hétben a leglaposabb a has, utána minden héten növekszik, ahogy közeledik a piros betűs ünnep (ezt 6 barátnőmmel teszteltük)
2022. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Az anorexiásoknak is van kis hasa. Ott a gyomrod, májad, veséd stb, annak el kell férni.

Inkább egyél értékesen, fehérjedúsan es építs izmot, hasra is. Akkor fosgz jól kinézni

2022. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!