Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha éjjel ettem azt már másnapr...

Ha éjjel ettem azt már másnapra számítsam be?

Figyelt kérdés

Vagyis éjjel (12:30-kor) ettem ugye akkor azt mára vegyem azaz 01.10-re?


Muszáj volt ennem, felkeltem és rosszul voltam..:/


Pl. ez volt a reggeli és akkor majd 8-9-kor (amikor alapesetbe szoktam) nem eszek, hanem majd csak ebédet.


Nem fogok hízni, ugye?


Köszönöm előre is a(z értelmes) válaszokat!


18L


2023. jan. 10. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Nem fogsz hízni , nem lesz semmi gond akkor sem ha reggelizel. Ha gondolod legyunk barátok, nekem is evészavarom van

19f

2023. jan. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

És 2 evészavaros mit fog kezdeni egymással? Versenyt-hánynak?


Ideje lenne felfogni, hogy beteg vagy, kérdező és szaksegítséget kérni! KOMOLYAN!


és reggelizz!!!

2023. jan. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig még az előző napra számolom, és az új nap reggelén tiszta lappal indulok, mindegy mennyit ettem előző nap vagy az éjjel. Nem normális, ha emiatt kihagyod a reggelit. Egyél. Nem lesz semmi bajod, ha eszel. Dehogy fogsz hízni. Az egészség az első. Éjjel felkeltél, rosszul voltál, ettél. Enned kellett. Ahogy most reggel is kell enned.
2023. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Egyetlen alkalomtól nem fogsz meghízni. Egyél rendesen, a túl kevés étel is hízlal!

Az éjjeli rosszullét egy jelzés a szervezetedtől, hogy nem megfelelően táplálkozol. Mennyi a napi kalóriád? Az alapanyagcsere-képletet ismered?

2023. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem számold el mindkét napra, de vigyázz, ha a napi kalóriabevitel meghaladja az 1500kcal-t, akkor azonnal eldobod a kapát!


De most komolyan, senkinek sem esik le, hogy azok a kalóriaszámoló vackok még becsülni is pontatlanok? Nem számítja bele sem a bevitt étel sajátosságait, sem a te felhasználásodat nem tudja rendesen megmondani.

2023. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Durván evészavaros vagy hogyha ezt te a reggelinek akarod betudni.


Nem csoda, hogy éjszaka eszel (bár kérdés: mennyit?), mert napközben gondolom éhezel :(

2023. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan az, hogy "rosszul voltál"? Leesett a vércukrod? Epegörcsöd volt? Szédültél? Diétázol egyébként? Lehet, hogy túlzásba estél az éhezéstől?
2023. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!