Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elkezdtem fogyókúrázni,...

Elkezdtem fogyókúrázni, lefogytam 67ről 55re, de 2hónapja abbahagytam és zabáltam konkrétan éjjel nappal (? )

Figyelt kérdés
ezáltal híztam 2kg-t, ha újra elkezdem az egész fogyókúrát de 1200kcal helyett 1500at viszek be akkoris fogyhatok? Mármint, mivel elég csúnya életmódot folytattam 2hónapig gyorsabban fogyhatok megint az elején? ha lecsökkentem újra

2019. júl. 19. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudjuk mennyi izmot vesztettel,ezert az 1500 kaloriat ki kell tapasztalnod. Jo esellyel fogyni fogsz, de ha nem akkor ezt jol elcseszted
2019. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Paramétereid???
2019. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"de 1200kcal helyett 1500at viszek be "


Ha eddig 1200 kalóriával csináltad, nem csodálom, hogy nem tudtad tartani és - te fogalmaztál így- zabálni kezdtél. Koplaltál.

Magasság és aktivitás függő, de 1500 is kevésnek tűnik. De nem írtad le a paramétereidet, és hogy mennyit mozogsz.

2019. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
150centi 57 kg 18 éves lány vagyok, jelenleg 25p kardiót tudok csinálni, amit persze növelek majd csak visszakell szoknom, régebben 1óra simán lement de most ez a 25perc is sok
2019. júl. 20. 12:01
 5/7 A kérdező kommentje:
A "jól elcseszted" mondatot mire értetted első? azért 2kg az nem olyan vészes ám :D csak éppen amolyan figyelmeztető, hogy ezt nem kéne :P Ezért is kérdeztem itt, hogy 1500kalóriával tudok-e fogyni, és igen nyilván ki kell tapasztalnom, és ehhez még kérdeznék valamit, kb mennyi időt adjak neki? 1500kcallal kb mikortól kéne fogynom? 1hónap után ?
2019. júl. 20. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyel annyit, mint amennyi az alapanyagcseredhez szukseges. Kevesebbet semmikepp sem. Nekem ez 1500 kaloria, de en 170 magas vagyok es 68 kg. Neked valamivel kevesebb kell. En a kardio melle mindenkepp iktatnek be sulyzos edzest is
2019. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudsz fogyni 1500 kalóriával, de több mozgással kell kompenzálnod, illetve a tápanyag arányokon is lehet változtatni, attól függően most mi alapján eszel. Általánosságban, a szénhidrát alapú étrend az ajánlás (a legtöbb ember abból eszik a legtöbbet) de az nem mindenkinek válik be, ezért változtatnak rajta. Ezt kell kitapasztalni.

Annyi időt kell adni neki amennyit megkíván. Próbáld ki a több kalóriát több mozgást szokványos tápanyagokkal, ha nem válik be, mondjuk 2-3 hónapig nem fogysz, akkor változtass az arányokon.

Az emberi test nem egy matekpélda sajnos, hogy ha betartod a kalóriakeretet amit egy kalkulátor megad neked akkor 100% fogyni fogsz. Alapból az anyagcsere nem egy fix szám, napról napra változik ugyanannak az embernek is. Bonyolult hormonális változások befolyásolják a fogyást-hízást, attól függően milyen tápanyagokat és milyen minőségben viszel be, mennyire stresszes az életed-ezt mennyire tudod kezelni, levezetni, mennyit mozogsz, eleget alszol e stb stb.

2019. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!