Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha minden nap hasonlóan...

Ha minden nap hasonlóan étkezek (2-3 hónapon keresztül) tudok így fogyni? többi lent

Figyelt kérdés

Reggeli

-3 darab narancs: 162 kcal

-1 db cukromentes detki keksz: 53 kcal

-2,8%-os auchan tej(80 ml): 44 kcal


Ebéd

- téliszalámis ömlesztett spar sajt(52 g): 106 kcal

- retro kifli(110g): 292 kcal

- spar csirkemell sonka (100g): 109 kcal


Vacsora

- 4 db graham toast kenyér szelet: 231 kcal



És ezen kívül napi minimum 2 liter folyadékot iszok: víz, üres tea, zéró üdítők


2023. febr. 11. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez kb 1000 kalória

Nő vagy férfi vagy? Hány kg? Hány cm?

Mennyit szeretnél fogyni?


Ez nagyon nem egészséges. Számold ki hány kcalt kell enned egy nap fogyáshoz! Annyit egyél.

Sportolj


A zero üditők sem egészségesek.

Inkább akkor ízesitett víz az os 0 kcal.


Egyébként egy ilyen diétát pár hét alatt fel fogsz adni ebben biztos vagyok!

4-5 x kell enni egy nap keveset.

Nagyon éhes leszel ha 3x eszel.


És sose lefogyni akarj csak!! Hanem válts életmódot, az maradandó! Az ilyen fogyi programok nem tartanak sokáig.

2023. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha nem adom fel? akkor tudok fogyni? És utána szintentartáshoz elegendő kalóriát ennék, 1400-1600 között?
2023. febr. 11. 13:24
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Attol mert most azt gondolod fogod birni nem fogod. Tapasztalat. Pedig en nagyon elkotelezett vagyok.

En teljes eletmodot valtottam jarok edzeni es igy sokkal egeszsegesebben fogyok.

Ez fenttarthato. De az 1000 kaloria meg az hogy semmi fott etelt nem tervezel enni az nem.

Amiket kiirtal csupa szenhidrat, kb 0 feherje.

Nem egeszseges!

Tudsz fogyni persze, de nem fogod birni ez 100 %

2023. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
"Az ajurvéda szerint a tejet és a gyümölcsöt nem szabad együtt enni. A gyümölcsöt ugyanis nagyon gyorsan meg fogod emészteni, a tejnek több időre van szüksége. Ez alatt az idő alatt a tej megalvad és valószínűsíthetően jó sok sav képződik a gyomrodban – emiatt ajánlott elkerülni a tej és citrus-jellegű gyümölcsök fogyasztását, mint például a narancs vagy a citrom. Ugyanezen okból kerüld a só és a tej egyidejű fogyasztását is! Az ájurvéda szerint például a tej hűtő hatású, míg a só melegít."
2023. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es, ezt, a dietetikában teljesen értelmezhetetlen bromságot honnan szedted???
2023. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Ezt már gyerekkoromban is tudtam, hogy tejet és gyümölcsöt nem fogyasztunk egyszerre.
2023. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"9. Narancs

A narancs fogyasztása közvetlenül a tejfogyasztás után befolyásolja az emésztést és a felszívódást, de hasi feszülést, hasi fájdalmat és hasmenést is okozhat. A tejben lévő fehérje megszilárdul, ha találkozik a narancs gyümölcssavjával, ami befolyásolja a fehérje emésztését és felszívódását, ezért nem alkalmas tej fogyasztására narancs fogyasztása során. Ha étkezés előtt vagy éhgyomorra narancsot eszik, a narancslében található szerves savak közvetlenül stimulálják a gyomorfal nyálkahártyáját, ami gyomorhurutot vagy kóros gyomor -perisztaltikát okoz, és hatással lesz az ételek emésztésére is."

2023. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Ez körülbelül 1000 kalória.


1000 kalória tudod kinek elég? Egy 3 éves gyereknek, de lehet, még neki is kevés.


DOBJÁTOK KI A MÉRLEGET. Miért akarjátok azt, hogy csak a mérleg mutasson kevesebbet? Én is letudok adni 1 hét alatt 2kgot, de az mind csak víz lesz. Eredmény? Az, hogy 2kg-mal kevesebbet mutat a mérleg, cserébe éheztettem magam 1 hétig és még szarabbul is nézek ki. :D



"És utána szintentartáshoz elegendő kalóriát ennék, 1400-1600 között?"

Azt te csak hiszed, hogy ennyi lenne a szintentartásnyi kalóriád.


Huzamosabb ideig 1000 kalória hatással lesz az anyagcserédre és csodálkozni fogsz, hogy utána, ha ránézel 1 db kiflire is hízni fogsz. Leadsz hamar a mérleg szerint kgokat napi 1000 kalóriával, de utána a tripláját fogod visszahízni.. Alapanyagcsere alatt huzamosabb ideig TILOS enni.

2023. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es, nekem kérlek ne magyarázd a fx..ságaidat, mert nem érdekel. Dietetikát tanultam, nem ilyen ajurvédikus hülyeségeket. ;)
2023. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A narancs nem rossz, de tele van gyümölcscukorral. A tej tele van tejcukorral. Kifli: az csak egyszerű szénhidrát.


Az étrendedben alig van fehérje (ömlesztett sajt, némi csirkemellsonka). Tojásfehérje, csirkemell, pulykamell, sovány túró kellene, változatosan. Nem szabad, hogy egyhangú legyen az étkezésed, mert akkor könnyen beleun az ember és feladja.


Összetett szénhidrátok és fehérje kell, és jó zsírok, és mozgás/sport.

20 testsúlykilogrammonként 1 liter víz.

2023. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!