Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 700 kcal ezekre reális?

700 kcal ezekre reális?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2023. márc. 16. 17:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A 2.hal zöldségekkel és kis sajtmártással
2023. márc. 16. 17:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de képek alapján szerinted ezt hogyan lehet megbecsülni? A második képen az öntetnek hála még azt se lehet megmondani, hogy pontosan mi van a tányéron, de az első képen sem mindegy, hogy mekkora süteményről beszélünk, milyen hozzávalókból áll, hány gramm. Ez olyan, mint amikor valaki kiírja, hogy megettem két tányér bablevest, az hány kalória. Honnan tudjuk? Meg amúgy ha neked ennyire számít a diétádban két pici adag kaja, akkor minek eszel olyat fogyókúrában, aminek fogalmad sincs a kalóriatartalmáról?
2023. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Többre vagy kevesebbre gondolsz? Az 1.nél egy kis desszertes villa mellett van a süti. A másodikat megírtam mi :(
2023. márc. 16. 17:48
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Kevesebbre gondolok, de tényleg megmondhatatlan. De te most ezen szorongsz? Egyetlen étkezésen szerinted mi múlik? A heti összkalóriabevitel számít, nem az, hogy te csütörtök délután megettél egy kis szelet sütit, meg egy pici halat brokkolival.
2023. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nincs 700. Most a süti igazából nagyon becsapós. Hiába kis darab, grammra lehet attól még sok a súlya, ezt így képről nehéz megmondani. Viszont a hal az elég kis darab, a sajtmártás sem sok, a zöldségekben pedig minimális a kalória.
2023. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem hiszem hogy van 700
2023. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Keprol nem lehet megmondani.. alapanyagtol es elkeszitestol is fugg. Ki tudja hany g az a suti milyen lisztbol, mennyi cukorral/edesitovel van. A zoldseg paroltnak tunik de lehet zsiradek is kerult ra 🤷 a hal is sulhet sajat zsirjan vagy hozzaadottal. A sajtmartas gondolom cheedar, de abbol is van tobb fele meg a tejszinbol is amivel valszeg keszult.
2023. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ugye nem úgy akarod halálra éheztetni magad, hogy a főétkezésed 700 kalória, a többi meg ezek szerint csak párszáz? Ilyen drasztikus fogyókúra semmilyen súlyfeleslegnél nem indokolt! Hány kiló, hány centi vagy?
2023. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
350 kalória
2023. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
47%
Igen, reális.
2023. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!