Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúrázók! Az igaz hogy a...

Fogyókúrázók! Az igaz hogy a bosszú édes de nem hízlal?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú negatív energiaforrás. Sokkal kifizetődőbb, ha pozitív a motivációd.
2023. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
#1 én se írhattam volna jobban. ment a like
2023. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem hízlal
2023. jún. 5. 00:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú mindig egy olyan dologból fakad, ami stresszforrás. A stresszt meg nem mindenki egyenlően kezeli. Van aki sokat zabál miatta, van, aki nem tud enni. Ha stresszevő vagy, akkor hízhatsz.
2023. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Amikor kidobott a 130 kilós exem mert szerelmes lett egy szintén kövér lányba, akkor én egy darabig nem tudtam enni, majd ezt a szenvedést a fogyózásba, futásba fordítottam, nagyon jó motiváció volt megmutatni neki, hogy mit veszített, a lánynak meg azt, hogy én szebb vagyok nála :D


11 kilót fogytam így 4 hónap alatt.

2023. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

5. Kívülről talán esztétikusabb vagy, de szebb biztos nem. Belülről rohad benned a rosszindulat és az irigység. Ez soha nem lehet semmilyen külsőséggel kompenzálni, esélyes, hogy előbb utóbb minden pasi menekülni fog tőled. A másik lány nagy eséllyel inkább lelki társa az exednek mint te, és ezt látta meg benne.

A gyűlölködés soha nem jó motiváció. Te is megkeseredtél miatta. Magaddal is rosszat tettél vele, hiába vezetett fogyáshoz. A testi egészség túl sokat nem ér amikor mellette mentálisan beteg vagy.

2023. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
B+ 18 éves voltam, szerintem ebben a hormontúltengéses időszakban belefér. Nem kell ítélkezni egy szívtörött tinilány felett... ez 10 éve volt.
2023. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férjem egyelőre nem menekült de persze lehet te jobban tudod és elválunk mert tíz éve fájt hogy az exem elhagyott egy másik lányért :D
2023. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!