Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tömegnövelőtől lehet hizni?

Tömegnövelőtől lehet hizni?

Figyelt kérdés

Ezektől a fehérje portól vagy tömegnövelő (nem tudom ugyan az e nem vagyok tisztaba ezzel) lehet ezektől hizni? Mellette popsira szeretnék edzeni csak es hizni is szeretnék. Ha lehet tőle hizni melyiket ajánlanátok?

Nő vagyok


2023. jún. 5. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a dobozán mindig rajta van a kalóriatartalom. Akkor hízol, ha kalóriatöbbletben vagy, csak amiatt, mert ilyeneket fogyasztasz, nem fogsz hízni.
2023. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Laylah ***** válasza:
100%
A fehérje és a tömegnövelő nagyon nem ugyanaz. A fehérje fehérjét tartalmaz, meg némi adalékanyagot (kb. 110 kcal/100g), a tömegnövelőben pedig a fehérje mellett szénhidrát és zsír is van (kb. 400 kcal/100g). Gyanítom, mellé enned is kell elég sokat, csak magától a tömegnövelőtől nem fogsz hízni, ahogy a fehérjétől sem lehet fogyni.
2023. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat
2023. jún. 5. 09:26
 4/8 A kérdező kommentje:
De azt honnam tudom hogy kaloria többletben vagyok e?
2023. jún. 5. 09:26
 5/8 Laylah ***** válasza:
100%
Szépen felírod, mondjuk Yazio-ba, hogy mikor mit és mennyit ettél-ittál...
2023. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert ahhoz, hogy izmot építs nem kell +2000 kcalt megenni, elég ha pár száz kcal-el többet eszel mint a jelenlegi súlyod tartásához szükséges.
2023. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták a plusz kalóriától lehet hízni. Ezt ki tudod számolni, rengeteg netes kalkulátor van hozzá. Plusz 200-300 kcal a napi szintentartó beviteled felett bőven elég. Edzésnél figyelj, hogy kellően intenzív legyen, és legyen időd regenerálódni is. Minden másnap bőven elég edzeni, de nagyon intenzív edzés mellett kevesebb is elegendő, főleg ha csak fenékre, combra akarsz edzeni.
2023. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezd el írni az elfogyasztott kalóriát, majd néhány hét múlva nézd meg, hogy híztál, fogytál, vagy nem változott semmi. Összeadod az ez idő alatt elfogyasztott kalóriákat, elosztod az eltelt napok számával és látni fogod, hogy a napi X elfogyasztott kalória sok, kevés, vagy szinten tart. Ezután változtathatsz a megfelelő irányba
2023. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!