Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 173cm/56 kg de mégis kövér...

173cm/56 kg de mégis kövér vagyok. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Amikor leülök akkor látszik a hasam hogy nem teljesen lapos
2023. jún. 6. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Testképzavar, irreális elvárások, a valósággal kapcsolatot nem ápoló önkép, közösségi média által eltorzított psziché, bármi állhat a háttérben. A fogyás kulcsa továbbra is a kalóriadeficit, de ezzel magassággal az 56 kilóddal nem fogom neked tanácsolni a fogyókúrázást. Mutass inkább egy fotót a kövérségedről!
2023. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
21%
alakos kép?
2023. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
88%

Jaj, már megint te! Hogy nem tudsz már eltűnni innen?

anorexiás majom! Mindenkinek gyűrődik a bőre leüléskor, még Samunak is a szertárból!

2023. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az 1#-es mindent leírt, amit szerettem volna írni.


A közösségi médián lévő topmodellek sem néznek ki úgy, ahogy a képeken.. Szerinted mindenhová olyan formával mennek? Elég egy jól beállított kép, tökéletes fényekkel, és bamm, kész a dream body.. Aztán, a valóság pedig az, hogy Ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más, nekik is van hasuk..

2023. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Közel képtelenség olyan vékonynak lenni, hogy ne látszódjon meg leülés közben.
2023. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem nagy fogyásra gondoltam, 50 kg alá nem mennék, mert az már kórosan sovány lenne úgy meg nem akarok kinézni
2023. jún. 6. 19:33
 7/23 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem vagyok anorexiás mert értelmes módszerrel szeretnék lefogyni
2023. jún. 6. 19:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavaros vagy, húzd ki magad ülés közben, hogy ne zavarjon
2023. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 qkker1 ***** válasza:
98%

"És egyáltalán nem vagyok anorexiás mert értelmes módszerrel szeretnék lefogyni"


Attól még testképzavaros/anorexiás vagy!

2023. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

De, anorexiás vagy.

Nekem is volt egy ilyen osztálytársam. Botlábai voltak, ványadt teste, mint egy pálcika. És amikor leült, csipkedte a hasán a rászáradt bőrt, hogy ő milyen kövér.

Egyszer már tele lett vele a tököm, és odaszóltam neki, hogy ja, dagadt vagy. Nézett egy nagyot és utána már kussolt. Neked is ajánlanám, meg egy jó dilidokit is. Értelmes módszer az lenne, ha felfognád, hogy ember vagy és nem egy papírlap.

2023. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!