Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1000 kalóriát eszek...

Ha napi 1000 kalóriát eszek akkor 1 hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
19/L, 108kg, 166cm, eddig kb 3000kalóriát ettem meg(sok édesség), most nyáron keveset mozgok. A karantén alatt jött fel kb 30kg.

2023. aug. 16. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
1000 kalória borzasztó kevés, ki akarod magad készíteni?
2023. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem először simán kezd egy egészségesebb életmóddal, az sem lesz olyan könnyű (tapasztalat), ezzel is biztos fogyni fogsz, főleg, ha az a 3000 kalória eddig édesség meg nasi volt eddig.


A napi kalória beviteledet normálba kb. 2000-2300 közé kellene belőni, mondanom sem kell, hogy a fogyáshoz ennél kevesebbre van szükséged.


De nem 1000-re, 170cm-esen 52kg-osan nekem 1600 a kalóriaszükségletem, sport nélkül, szóval valami ilyen körülire kellene beállni.

2023. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Sokat! Sok sikert! Én már túl vagyok rajta, haza is vágott rendesen.
2023. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Napi 1000 kalóriával esélyes hogy ki se húzod a hónap végéig.
2023. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Napi ezer kcal _deficitet_ lehet ekkora túlsúlynál bevállalni induláskor, nem napi 1000 kcal bevitelt... Azon egy tengerimalac is éhenhal, egyszerűen akkora adagokkal nem jut be a szervezetedbe elég ásványi anyag (aminosavak, sók, stb). Menj le 2000-re, abból jól lehet lakni, és növeld az elégetett kalóriákat, pl. menj el minden nap sétálni.
2023. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Pár kilót biztos tudsz hízni. Mert normális eszű ember 3000 kalóriát nem visz le egyik percről a másikra ezerre. Mert tarthatatlan. Kiéhezel, bezabálsz, utána már úgy is mindegy, majd folytatom, lelkiismeret furdalás, hogy feladtam stb… folytassam még. Kb3-4 kilót hízhatsz.

Egy jó másfél évet szánj a fogyásra , heti 2 sporttal és akkor élhető és tartható lesz.

2023. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Kevesebbet, mint amennyit szenvedni fogsz. Hidd el, én csináltam ekkora marhaságot még régebben, nagyon nem ajánlom. Rengeteg negatív mellékhatása volt ( szédülés, fáradtság, fejfájás, állandó éhség, csomókban hulló haj, gyomorfájás stb), arról nem is beszélve, hogy képtelenség hosszútávon egészséges mentális állapotú ember számára csinálni. Utána gyorsabban is híztam. Anorexiásoknak persze megy,de ők agyban betegek, és idővel bele is halnak mert egyre lejjebb csúsznak. Nem követendő példa.

Sok sok év után voltam képes több jojóeffektus után olyan nem koplalós, nem éhezős diétás , sportos életmódot kialakítani, amitől meg tudtam szabadulni a súlyfeleslegemtől. Ennek van értelme. Időszakosan éhezi, szenvedni, kínlódni, majd bezabálni mert nem bírod, na annak nincs.

2023. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akard ilyen drasztikusan lecsökkenteni a kcal-szükségleted! Csak falásrohamokhoz vezet, ami majd a hízáshoz. Számold ki a napi kcal-szükségleted (rengeteg lehetőség van rá online módon is), majd nézd meg mennyi kalóriát kell bevinned ahhoz, hogy kcal-deficitben legyél. Ne akard siettetni a folyamatot!
2023. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!