Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki kalóriát számol és munkahe...

Aki kalóriát számol és munkahelyen ebédel, este mit szoktatok enni jellemzően? Vacsorára, és utána? Nem vagytok nagyon éhesek este?

Figyelt kérdés

Ha magamnak főzök nagyjából be tudom lőni hogy elfelezem az adagot és este eszem a másik felét és utána nem vagyok éhes. Ezzel nincs is baj.


Munkahelyen az étteremben sajnos alapból sincs nagy választék, számolni is nehezebb, könnyen túllépem a keretet és vacsorára már csak 200-300 kalória marad. Ez nemhogy egy vacsorára kevés de utána még 10-kor újra megéhezek. Későn fekszem, éjfél-1 körül.


Arra sajnos nincs lehetőségem hogy a munkahelyre saját ételt vigyek. Megoldható persze, csak ez azzal járna h a kollégáimtól külön kéne ennem egy pici sötét lyukban amit konyhának csúfolnak.



2023. szept. 15. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyen sem kötelezö megenni az egész adagot, ha neked általában fél adag elég, akkor a másik felét hagyd a tányéron.

Másrészt estefelé, kevés kalóriával olyan ételeket érdemes enni, amiben sok zöldségféle van, pl. saláták tojással, sajtal, gépsonkával, nem zsíros sült hússal - de egyértelmüen a saláta a föétel, a többi csak ízesítönek van ott.

2023. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig 300 kcal korul van a vacsim

Hazi egeszseges sutik pl brownie

Tk kenyer turokremmel/zoldsegkremmel / sonkaval es sajtkremmel plusz zoldsegekkel

Tojas kenyerrel

Zoldsegkremleves. Ebbol egy kilo kb 400 kcal szoval ket etkezes van belole



Amugy en meloban uzsonnazom is. Vagy az ebedelos maradekot vagy valami picit kb 4 korul.

Es aztan este 8kor otthon vacsi

2023. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is sajnos ez a bajom , hogy miután haza jövök , pihennék és akkor érzem azt h ennék egy jót. Sajnos 9órás a munka időm és plusz 1óra a bejutás és 1óra a hazautazás, így napközben mindenképpen ennem kell. Most azzal próbálkozom H eszek egy cerbona szeletet vagy akár kettőt is bent és egy kis adag levest. Azután megeszem az otthon készített egy darab szendvicsemet toast kenyérből, 1szelet sonkával és egy szelet sajttal, pici majonéz társaságában.Nálunk az étteremben mindennap van egy leves. Általában a leveseknek nincs annyi kalóriája.


Amit régen alkalmaztam reggelire és elég jól eltelített, az a zabkása(fél csomag) volt 1deci forró tejben és mellé egy banán. Sztem ezzel elég jól elvoltam kb 2-3órát.(200-300kcal között szerintem az értéke)

2023. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne külön enned?


Amúgy vacsira fehérje gazdag, szénhidrátban szegény dolgot egyél.

Így nem veri fel a cukrodat, ami nem esik le pár óra mulva, és nem lesz hamis éhségérzeted emiatt.

2023. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a legnatúrabb húst választom és nagyrészt zöldségkörettel
2023. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vinni egy dobozt, és hazavinni az adag felét? Már mielőtt elkezdesz enni, szépen átrakod a felét a dobozkádba. Nálunk van, aki így csinálja.
2023. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hat de csak sajtos teszta, rantott hus es lasagne van?

egyel egy levest csak vagy salit ... aztan marad estere kaloria

nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!