Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges hogy nem tűnök...

Lehetséges hogy nem tűnök kövérnek 68.5-70 kilóval és 165 centivel?

Figyelt kérdés
Elég fura kérdés tudom. De ezek a méreteim és nem tűnök ducinak. Persze magam máshogy látom és nagyon szeretnék fogyni kb 10 kilót, de amikor meglatom magam másokkal egy képen pl, nem tűnök semmivel se ducibbnak (pedig ők arányaiban sokkal vékonyabak nalam) illetve mindenki azt mondja h nekem nem kell fogynom semmit (sztem nem tudják hány kiló vagyok) és hogy én vékony vagyok. Heti 3-4x edzek de nem vagyok izmos, viszont nincs narancsborom és szerintem az "also felem" teljesen jó, láb, fenék teljesen okes és a hasam is lapos. A felső testemet utalom szerintem a hátam és a karom vastagabb mint kéne. De a lényeg hogy nekem fura hogy az ajánlott testsuly inkább 55 kiló lenne a magassagomhoz de 15 kiló plusszal nem tűnök kövérnek?
dec. 11. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A csontozatodon is múlik: vékony vagy vastag csontozatú vagy-e.
dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez sok a magasságodhoz. Én szintén 165 centis vagyok, és 54 kilósan érzem magam kényelmesen a bőrömben. Most 60 vagyok, és tiszta hurka a hasam, meg narancsbőrös a combom, pedig sokat sportolok. Mondjuk én 40 éves vagyok, feltételezem hogy te messze vagy ettől. :)

De ettől függetlenül, főleg ha sportolsz, meg olyan az alkatod, lehet hogy jó vagy így. Én furcsállnám mondjuk, de hát ahány ember, annyi féle....

dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát amíg nincsenek egészségügyi gondjaid, és jól érzed magad, addig semmi baj nincs! Nem vagy vészesen kövér úgyhogy szerintem nincs szükséged olyan vészesen nagy fogyásra.
dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
magasság -testúly arány nem minden alkaton mutat ugyanúgy. Ha jól érzed magad, jól nézel ki, nem kell fogynod.
dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam kiírni egy ilyen kérdést, mert engem még cseszegetnek is, hogy elfúj a szél, meg a táska cipel engem stb.

Én 163 cm-hez vagyok 60kg.

De amúgy magasság mínusz 100-110 a normál, aki vékonyabb csontozatú, izomzatú, az inkább 110, aki erősebb testalkat, vagy jól oszlik el rajt a plusz, az 100.

Pl aki nőként mellre, csípőre hízik, annak jól is áll a 165/65, de aki inkább hasra hurkásodik, annak nem igazán.

dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
160 centisen voltam pár éve inzulinrezisztencia miatt 63 kiló, volt mellem,fenekem, nem tűntem én sem ducinak. Azóta ledobtam 5 kilót, most meg úgy érzem nincs nagyon mit fogni rajtam. 🫠 Mindenki más, más a csontozata.
dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút lehetséges, ha a "megfelelő" helyeken egyenletesen oszlik el a súlyod: cicik, fenék.
dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!