Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki ért az emberi testhez, az...

Aki ért az emberi testhez, az magyarázza már el nekem, hogy ez hogy lehet, mert én még ilyennel nem találkoztam?

Figyelt kérdés
Nagyon rövid idő alatt híztam 10 kg-ot(letettem a cigit, és rengeteget ettem). Tisztában voltam azzal, hogy nem 10 kg-ot kell fogynom, ahhoz hogy olyan legyek mint hízás előtt(mert tudom, hogy először a víz, salakanyag távozik), olyan 13-14 kg fogyásra gondoltam, max 15-re. 22 kg fogytam, és még mindig nem vagyok teljesen olyan, mint a hízás előtt.

jan. 4. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem olyan vagy, hanem sokkal soványabb.
jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kizárt dolog, mert a régi ruháim, még kicsit feszülnek rajtam(jók rám, de érzem hogy kellene fogynom még 4-5 kg-ot, hogy kényelmesek legyenek).
jan. 4. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Izomlebontás lehet a túl gyors fogyástól.

Vagy osszementek a ruhaid.

Vagy puffadsz mert helytelen az étkezés/stresszelsz

jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze eltelt 1 pár év mashogy formálódsz na meg izomból fogytál 22kilót vagy zsírból?90% hogy izombol ezért nem jó a régi ruha


étkezéseddel valószínű baj van

jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez forditva van. Kb 8 kilot hiztam tavaly osszesen es ugyanazt a gatyat hordom. Ifipicit szukos mar a kabat ia. De meg jo. Pedig 6-8 kilo az mar egy full ruhameret. A megoldas hogy en tobb izmot szedtem fel es csak kisebb resze zsir. Neked valoszinuleg ugyanez van forditva.

Nem csak a kaloria fontos am a fogyasnal hanem az etel minosege is. Es az itt jon ki.

jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nem telt el pár év, ez néhány hónap alatt történt, két hónap alatt történt a hízás, áprilisban, és májusban. Júniusban kezdtem diétázni, kb december elejére sikerült leadni a 22 kg-ot, edzettem közben, de a felét egészséges diétával adtam le, a másik felét pedig koplalással. 82-ről mentem le 60-ra, és 172 cm vagyok, még körülbelül 4 kg-ot fogyok, és jók lesznek rám a ruhák, vagyis nagyon remélem, mert ebbe vagyok belebetegedve.
jan. 5. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a dilemmám. 165 centis nő vagyok. Szintén cigi leszokás után szedtem fel 8 kilót, bár én egy év alatt. 52-ről 60 lettem. Volt egy nacim, amit akkor tettem el mikor 57 kilós lettem, mert bár felhúzni még fel tudtam, de begombolni már nem. December elején kezdtem el fogyózni, most értem vissza az 57 kilóra, és hallod, felhúzni sem tudom a nacit, kb combközépig jön fel, de még azt is nehezen. Amúgy én folyamatosan sportolok is, nem is keveset, amióta meg diétázom kifejezetten figyelek rá hogy sok proteint vigyek be. Illetve sokkal feszesebbnek/formásabbnak látom magam mint eddig, bár ez lehet csalóka. De én összességében azt kizártnak tartom hogy izomból fogytam volna, aztán mégis ez van... Aztán persze az is lehet hogy pont azért van ez mert izmosodtam (7000 km-t tekertem le a tavalyi évben, az meg ugye pont combra megy), de ezt meg azért nem hinném, mert ahhoz meg túl nagy mértékű lenne az izmosodás. Szóval nem értem, rejtély nekem is hogy mi van. Szólj kérlek ha megfejtetted. :D
jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!