Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha megy a hasam elvesznek...

Ha megy a hasam elvesznek úgymond a kalóriák?

Figyelt kérdés
Pár napja beteg vagyok és megy a hasam, ettem rendesen 2000 kcal felett és nem mozogtam ma rááltam a mérlegre pár nap után és fogytam. Ilyenkor kimegy az étel vagy nemcsak a folyadék ?Pl amit ettem reggelit és ha wcznem kell akkor azt ki kak*lom már elnézést.? De ez így működik? Nem teljesen értem 3 kilót fogytam 4 nap alatt
jan. 29. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nem így működik.

Van a beleidben meg a gyomrodban több kiló emésztetlen meg félig megemésztett kaja. Ez ugye minden emnernek. Mikor mered magad ez benne van. Na most az jott ki. De ez nem azt jelenti hogy a testedbol (zsirbol) fogytal volna.

Amint fogsz tudni rendesen enni tobb nalignez vissza is fog jonni.


Ha eszel reggelit az kb 3 nap amig atmegy rajtad. Ezert sem naprol napra megy a fogyas.


Amúgy pedig nem egyik naprol a masikra van sulyvaltozas. Potn ezert mert ido amig atmegy rajtad es eldonti a tested hogy epp raktaroz vagy zsirt bont.



A betegseg vege utan 3 nappal allj merlegre. Az lesz a tenyleges sulyvaltozad

jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy része el is vész, rosszabb a felszívódás ilyenkor. De nem az okozza a testsúlycsökkenés nagy részét.
jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó is lenne, de ez amúgy csak annyi, hogy kiürültek a beleid+ vízveszteség.
jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!