Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 156 centi 86 kgos nőként 1500...

156 centi 86 kgos nőként 1500 kalória bevitellel biztos a fogyás?

Figyelt kérdés
febr. 21. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod tartani, akkor valószínűleg igen. Valamivel többet is ehetsz egy nap, 1600-1700 kalóriát, főleg ha beiktatsz minden nap valami mozgást, pl séta. De vannak erre kalkulátorok a neten.
febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, de túl gyors. 1700zal is teljesen biztos a fogyás és az még egészséges is. 80 kilo alatt mehetsz 1600ra (sajat tapasztalaz, hasonlo magassagnal)
febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
62%
Ha a pm rendben és az inzulin is akkor igen sőt inkább többel kellene lassabban.
febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztosnak biztos, mert ez nálad deficit lesz, csak ne az legyen, hogy ezzel kiéhezteted magad és amikor elgyengülsz akkor gyorsan befalsz 3000 kalóriányi ételt vagy csokoládét.
febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
94%
mozgás segít, de enni kell
febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

A táplálkozás kell, a lényeg, hogy ne tele edd magad.


Ahogy egy számomra kedves személy mondta egykor: én az asztaltól nem jóllakva kelek fel.


A mozgás pedig elengedhetetlen.

febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"biztos a fogyás?"

Nem.

febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

Pont egy centivel és egy kilóval voltam több, mikor kezdtem, és 8-900 kcalnál indult csak be a fogyás.


Remélem, nálad nem ez a helyzet. Sok sikert!

febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

szerintem a napi 1500 az sok



Nekem napi 1700 kalóriás kajálást javasolt nemrégiben a dietetologus


én 170 centi és 109 kiló 45F voltam akkor.


Én nem számolom a kalóriákat, csak kevesebbet eszem, legtöbbször az esti kajálást kihagyom, igy fogytam le 109 ről 104 re bő másfél hónap alatt.

febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%

Soha nem értettem, hogy egy átlagos életet élő ember hogy képes ezekkel a kalóriákkal számolgatni. Eleve kiszámolni se tudnám: Nem tudnám (és nem is akarnám) főzéskor minden összetevő energiatartalmát keresgélni-számolgatni-méregetni, egy átlag hétköznapi főzésnél nem grammozgat az ember, csak összedobja a hozzávalókat, megkóstólja, fűszerezi, aztán annyi. Aztán amikor nekiül a család enni, akkor patikamérlegen kell kimérni hogy a levesből kinek hány deka répa-tészta-hús jutott? Ez csak akkor menne, ha mindenki külön főzne magára, esetleg készen rendelne, és a fél életét számolgatással töltené.

Fogyni kéne? Kevesebbet kell enni, aztán jól van.

febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!