Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl keveset ettem? Mit csináljak?

Túl keveset ettem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

52 kg körül voltam pár hete, kicsit fogyni akartam, ezért visszavettem a kaját es elkezdtem sokat setalni.

Na most ezt elrontottam mert túl keveset ettem 1200-1300 kaloria, éreztem is hogy ez kevés és pár naponta falasi rohamok jöttek rám, ahol ugye sokat ettem meg egyszerre... Simán plusz 1000-1500 kalóriát. Így sikerült most 1, másfél kilót hízni...

Pedig fogyni akartam.

Na most hogy hozzam rendbe ezt?


febr. 25. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Kezdj el most ráállni egy jó táplálkozásra, ennyi. Itt számold kia BMR-ed, annál kevesebbet semmiképpen ne egyél: [link]

Érdemes sportolni is, ezzel elősegíted a Kcal deficitet, illetve feszesebb is lesz a tested. Én bringázom és saját testsúlyos edzéseejt nyomok itthon, így kezdőként elég hamar látványos eredményt értem el vele. :)

Amúgy hasonló cipóben járunk, nekem 165 centisen 52 kiló a versenysúlyom, egész életemben annyiv voltam. Aztán letettem a cigit, felszaladt 8 kiló, azt akarom most ledolgozni. 6 már lement, de ez az utolsó 2 iszonyúan nehéz már... Sprtolok mint a hülye, számolom a kalóriákat, de ebben a hónapban egy egész kiló nem tudott lemenni rólam. Úgy hogy az első 6 kiló pedig 2 hónap alatt ment le.... Mindenki mondta hogy a vége nehéz lesz, és de nem gondoltam hogy ennyire. :D Mivel neked is csak ilyen kicsit kell fogynod, ezért szerintem ne számíts gyors eredményre. Először csak a sok felesleges salakanyag fog kitisztulni belőled, és kevesebbet fog mutatni a mérleg, de az még nem zsírból fogyást jelent.

febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, te hány kalóriával fogysz? Én akkor most átállok az 1500ra, hátha javít valamit.

Már rájöttem, az a baj, hogy kiéheztettem magam, és pár naponta meg bezabáltam, és így összeségében nem kevesebbet, hanem többet ettem...

Hülyeség volt.

Amúgy sétálok nagyon sokat, de otthoni tornát is elkezdem majd újra.

febr. 26. 08:59
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Én a sok mozgás mellett eddig 1900-2000 Kcal-al fogytam, de szerintem most ezt lejjebb kell vennem kicsit így a végére. A sok mozgás alatt értsd: Heti kb 8-10 óra bringa, 4-6 óra kardió és saját testsúlyos erősítő edzés vegyesen, napi 3 óra kutyaséáltatás. Szóval ha te csak sétálsz, szerintem jó lesz az 1500.
febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
febr. 26. 09:21
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

Szóval kérdező, a többség azt írta, hogy hízzál, egyél többet, mert ez így nem oké. Erre neked az a reakciód, hogy "A kérdésre választ még nem kaptam 😒"


De máris jött olyan, aki a kis egódat simogatta, és máris örülsz, hogy na, végre kaptál választ.


Most ennek így mi értelme volt kiírni a kérdésedet, ha csak olyan választ vártál, ami a tiéddel azonos?

febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt kérdezte, hogy kell-e fogynia, hanem azt hogy hogyan fogyjon, és arra valóban csak egy embertől kapott választ.
febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

#16

"a többség azt írta, hogy hízzál, egyél többet"


vs.


"Nem azt kérdezte, hogy kell-e fogynia"


Valahogy a kettő nem fér össze.


A kérdező azt kérdezte, hogy "Túl keveset ettem?" Látva az adatokat, elég evidens, ha azt írjuk, hogy egyen többet és hízzon!


Sőt a kérdező ezt is írta "Pedig fogyni akartam."


És eléggé egyértelmű, hogy a kérdező testképzavaros, aki azt hiszik, hogy fogynia kell és nem látja reálisan saját magát, ezért sanyargatja magát és értelmetlenül csinálja az étkezését is.

febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Bírom hogy szerintetek mindenki testképzavaros aki nem túlsúlyos, de szeretne csinosabb lenni. Valóban az is lehet hogy betegesen vékony a kérdező, de az is hogy nagyon rossz a zsír-izom aránya és úgy néz ki mint egy puding, ilyenkor pedig zsírból fogyni és izmot felszedni érdemes. Nem látjátok, nem tudhatjátok.
febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18

Leírtam, de újra bemásolom a kedvedért: "Kérdező, sokáig én voltam 52 kg 159 centihez. Szóval hízzál fel minimum 55 kg-ra, és közben keress egy pszichológust!"


A kérdező 168 centihez 52 kg, és még ebből is fogyni akar. Tehát, ha valaki jóval magasabb, mint én, ami az én magasságomhoz megfelelő vékonyságú, az nála már extra vékony, egészségtelenül. Ne akarjon már valaki ilyen beteges vékony lenni. Ha én most 159 centihez vagyok 47-48 kg, ne akarjon már egy tőlem majdnem 10 centivel magasabb is ennyi súlyú lenni, komolyan?! Ami nekem jó, az neki már nem jó!


Az ő magasságához az 55 kg is teljesen vékony.

febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg ő jobban tudja hogy hogy érzi magát a bőrében. Én 165/52-vel érzem jól magam, ha csak 2 kilóval is több vagyok, már tök nagy pocakom van.. Vsizont ha 2 kilóval könnyebb vagyok ennél, akkor meg már iszonyú vézna vagyok. Igaz, a kérdező kicsivel magasabb nálam, és szerintem is ideális a súlya. De tényleg nem tudunk sokat az alkatáról, simán lehet őt is egy kis pocak zavarja csak. Értem én hogy aki komolyabb súlyproblémákkal küzd, annak ez teljesen nonszensz és beteges. De nekünk, akik egész életünkben vékonyak voltunk, nem az, nálunk egyszerűen más a mérték. Mi is csak próbáljuk a legjobbat kihozni magunkból. És én speciel nem elégszem meg a magyar átlag löttyedt testével, hanem szeretnék jól kinézni, ezért törekszem arra hogy az ideális súlyom közelében legyek. Így 40 felett sajnos erre már el kellett kezdenem odafigyelni.
febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!