Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriaGuru.hu mennyire...

A kalóriaGuru.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

márc. 27. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Miben?

Sokáig számoltam azzal kalóriát, fogytam is. De nekem bázist sokkal könnyebb és gyorsabb használni, így áttértem arra.


A kalkulátorai is elég jók

márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kalóriát számolok vele🙂
márc. 27. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézz meg több forrást is, ha igazán a pontossagra mész, átlagold az eredményeiket.

Egyébként szerintem megbízható.

márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
márc. 27. 16:04
 5/5 xp ali ***** válasza:
Nem lehet megbízható, mert pl alma és alma között is hatalmas különbség van még fajon belül is és nem csak méretre, hanem cukortartalomra is. De még a búza, zab, stb. CH tartalma is ingadozik elég széles határok között évente és termő területenként is. Amiben viszont lehet rá számítani az az, hogy lásd, hogy mit érdemes enni és mit érdemes kerülni. És hogy eszel egy kocka csokit vagy egy fél banánt... vagy 1 szép nagy almát. Szóval igen, érdemes számolni ezen eszközök segítségével. Mindegy melyik, de azt nem szabad, hogy nézek 3-4 oldalt és ahol a legkisebb szám van kiírva azt hiszem el. Egyet kell nézni.
ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!