Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy tortilla pizza hány kalória?

Egy tortilla pizza hány kalória?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy rendes 32 cm pizza olyan 1800 kalória. Én vacsorára viszont 32 cm tortillából csináltam ami tudom hogy 250 kalória. A szósz ketchup pizza szósszal nem vastagon, 2 szelet nagyobb sonka , lila hagyma kukorica sajt került rá. 1000 kalória meglehet ez?

ápr. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatatlan. Próbálj meg valamit kiszámolni Kalóriabázisban vagy Yazióban.
ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az összes összetevőt le kellett volna mérni és a fajtájuk szerint utánanézni melyikben hány kalória van. Ezt így lehet csak megmondani. Utólag már nem.
ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet, ami hasonló, de mérd le grammra az összes összetevőt, és nézd meg a csomagolásukon vagy keress rá a Yazioban vagy más applikációban a kalóriatartalmukra.
ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elég gyakran csinálok ilyet. Megkenem pizzakrémmel, rárakok kb 5 szelet csirkemell sonkát az kb 50-60 kalória, és lehet kapni light mozzarellát is, ha simán teszel rá az sem vészes, én egy fél mozzarellát ami kb 50-70 gramm kb 100-120 kalória. Nekem a tortilla pizzát 400 kalória körül szokott kijönni, szóval biztos hogy nem ezer a tiéd sem. Sonkával használj csirkemell sonkát, vagy grillezett csirkemellett kicsire vágva is tehetsz rá nyugodtan nem kell félni tőle mert fehérje és sokkal jobban laktató, 2 szelet sonkával nem mész semmire, és nem abban van a magas kalória.
ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
leginkább attól függ, hogy a pizzaszószban mi van - ha sima paradicsomszószt teszel rá, abban alig van kalória, "jobban megéri", mert akkor több feltétet tudsz cserébe rátenni.
ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A pizzaszószban nincs sok kalória mivel csak paradicsomsűrítmény és só, egy egész tubust meg úgy sem ken rá.
ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!