Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát esztek egy nap?

Hány kalóriát esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Írjátok oda légyszi hogy hány centi/hány kilók vagytok és mi a celotok☺️
ápr. 30. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
2000-2300körül. 175cm/64kg vagyok, már csak súlyt tartok. Sport heti 5x2óra. Összvissz 4 év alatt fogytam le 170kg-ról.
máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10. Láthatóan nem vàlt be hosszú távon, hisz visszahíztál és újra le kell fogynod. Drasztikus koplalással mèg akár többet is árthatsz mint használsz. Nekem ez a tapasztalatom. De ahogy gondolod.
máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam azért lettem lepontozva, mert én a többséggel ellentétben még tömeget szeretnék felpakolni, és nem lefogyni :D

De engem nem érdekel a pontozgatás, még ha számok alapján úgy is tűnhet, egyáltalán nem vagyok túlsúlyós mert edzeni járok és figyelek a kaja minőségére nagyjából

máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12. Hát mennyire hosszú távban gondolkozunk? Nyilván 12 év zabálás után nem tartható a súly.

Az életmódváltás sem válik be hosszú távon, ha egyszercsak elkezdesz cukrot cukorral enni. Attól még nem a módszerrel van baj, hanem a mértéktelenséggel.

máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg eljutottam arra a pontra, amikor ekkora túlsúly az egész életemet olyan szinten keseríti meg, hogy ettől többet a koplalás sem árthat. És az hogy még hónapokig, évekig így legyek, már nem fér bele.
máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
10 es, ha bevált volna nem híztál volna vissza... ha életmódváltást csinálsz és nemcsak fogyózol akkor nem fogsz visszahízni!
máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!