Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem életmódot váltani ami elég jól megy. Van itthon rakottkáposzta, spagetti és spenót.

Anyukám a spenótot liszt nélkül csinálja, 4 zsemlével szokta csinálni amit beáztat zabtejbe ( isteni finom).


Na most a kérdésem az hogy melyikből egyek szerintetek?


Délután még ennék 100g csirkemell sonkát light mozarellával .

Illetve ebéd után egy mandulás torta szeletet


máj. 8. 10:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szerintem könnyű megállapítani ki kezdte. De a gyengébbek kedvéért az első válaszomat (7) azt iróniának szántam . Arról nem tehetek hogy valaki nem tudja értelmezni.


,,nagyon bunkó a stílusod másokkal”


Mert leírtam a véleményemet róla? Komoly

máj. 8. 15:03
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 170 cm, 57 kilóval tök mindegy mit eszel, mert a normális testsúly alsó határát súrolod.
máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

19: 170 cm és 57 kiló mégis hol duci? Szerinted hány kiló a normális 170 centihez 45?


Kérdező a zsemlében is van liszt. De ahogy a 18-as írja ezek közül teljesen mindegy. Bár már biztos ettél.

máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
20, pontosan 45-50kg lenne az ideális
máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
45-50 kiló egyáltalán nem lenne ideális, sőt az egészségtelen tartományba esne. Ne írj olyat, hogy egy teljesen egészségtelen súly az ideális. Sőt, nem tudhatod milyen a kérdező alkata, mennyire erős a csontozata, mennyire izmos. Én is 170 cm vagyok és ha akarnék se tudnék lefogyni ennyit, mivel nem ilyen az alkatom. Gondolom a kérdező lány, ennyi kilóval lehet már meg sem jönne neki. (Itt most nem azokra gondolok, akik természetesen ilyen vékonyak és nem tudnak hízni.)
máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked 21es!!


Végre egy normális ember, és nem ilyen suta paraszt mint az előtte levők.


V- alkatú vagyok ( gyengébbek kedvéért: szélesebbek a vállaim mint a csipőm). Sportolok heti 3x emellett kondizok 2-3x


Szerintem az előtted lévő válaszolók vagy ilyen szálkás berregők vagy az a tipikus beléd állok típusok.

Hát ja a világ megérett a pusztulásra

máj. 8. 19:23
 17/17 anonim ***** válasza:
Valószínű már úgyis ettél, de ha tudod melyik hogyan készül akkor számold bele a napi kalóriádba, és onnantól azt eszed amelyiket szeretnéd, vagy amelyikből többet tudsz ha éhes vagy.
máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!