Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért van ez? Kalória bevitel...

Miért van ez? Kalória bevitel vs égetés.

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy ha kevesebb kalóriát viszek be, mint amennyit elégetek, akkor fogyni fogok. Akkor hogy lehet, hogy ülőmunka mellett 4-5000 kalóriától mégsem hízom?

Ugyanakkor közepes aktitivitású ember meg 1500-tól sem fogy?



2012. aug. 7. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák...
2012. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most dicsekvés akart lenni?
2012. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem az, csak unom, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, hogy hogyan fogyjon, akkor számtalanszor az a válasz, hogy csökkentse a felhasználás alá a kalóriabevitelt. Ha pedig így nem fogy, akkor a reakció általában az, hogy "olyan nincs" meg hogy "mindenki le tud fogyni".
2012. aug. 8. 05:22
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező, te hány éves vagy?


Gondolom nem vagy több 20-nál... :D Fiatal korban az anyagcsere olyan ütemben pörög, hogy napi 3 pizzától és a szokásos ételektől se feltétlenül hízol el. Ezen kívül az emberek genetikája más és más, kinek milyen az alkata és az anyagcseréje...


Általában az nem fogy minimális ételtől sem, aki szépen leépítette már az anyagcseréjét, valamint az izmait, így az energiafelhasználása is minimális.

2012. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én a 160 centimhez és 52 kilómhoz képest sokat ettem. Amíg nem kezdtem kalóriát számolgatni volt, hogy mindennap megettem 4000 kalóriát is, sokkal falánkabb, éhesebb típus vagyok mint a többség, szinte mindig ehetnékem van, és télen még nem jelentett gondot 2 tábla csoki bevágása estére vacsi után. Ja azt hozzátenném, hogy lassú volt mindig is az anyagcserém mégsem híztam el. Ami viszont fáj, hogy fogyni sem tudok, hiába a sok sport helyes étrend, kalóriaszámolás stagnálok az 52 kilón. 27 éves vagyok, de még mindig 16-nak nézek az emberek(ez nem dicsekvés, nem vagyok egy nagy szépség)...
2012. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!