Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ha napi 350...

Szerintetek ha napi 350 kalorian elek mar lassan egy honapja anorexias leszek?

Figyelt kérdés
imadom magam latni ,hogy egyre vekonyabb leszek es,hogy egyre tobben kerdezik mi van velem..viszont en meg mindig nem vagyok megelegedve a sulyommal.167cm es 50 kg vagyok.szerintetek ez mar anorexia?
2012. aug. 13. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
már anorexiás vagy....ráadásul kitudja mennyi és milyen betegségben szenvedsz...aki diétázik is napi 1000.1500kcalt magához vesz....abba amit te csinálsz bele is lehet halni
2012. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen anorexia. nem értem,a családod ezt hogy nem veszi észre. sürgősen fordult orvoshoz,mielőtt teljesen tönkreteszed magad.
2012. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ne egyél semmit 1 hónapig akkor minden rendben lesz...
2012. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

huuuuhaaa

amit te csinálsz az már halálosis lehet

még most olvass utána és cselekedj mielött késő lesz

min. 1200-1500kcal

2012. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj ide..Mitől jó az neked,hogy vékonynak látod magad?

Hidd el,hogy nagyon kevesen szeretik az ilyen vékony lányokat...Szeretnél még élni?Egészségesen?

Akkor ezt abba kell hagynod!Ha tartod az 1200 kalóriát egy nap is eléred amit akarsz,de nagyon nagyon vékony ne akarj lenni,az ronda hidd el!Ha google-ben keresel anorexiás lányokról képet.nem rettent el? Mert nekem rémálmaim vannak tőlük!

2012. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!