Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok.66ról indultam most 59 vagyok.Egy hónap alatt fogytam le.

Már szinte semmit nem merek enni nehogy elrontsam. A hajam hullik,a mensim múltkor fekete volt végig.Anyu direkt hízlalós kajákat csinál és mindig tömni akar,de nem szeretnék mert akkor nagyon szarul érezném magam. Nagyon éhes vagyok sokszor de már végre elértem magamnál hogy nemet tudjak mondani rá mert van ami motiváljon.Anyu elakar rángatni a dokihoz az meg majd jól leolt. Pedig most annyira boldog vagyok....


2012. júl. 20. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
166 centihez elég sok a 66 kiló...még az 59 is...én 165 vagyok és 52 és nem vagyok csontsovány....
2012. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen érzés ez, de gondolom, te is belátod, hogy ez így nem jó. Apránként kezdj normális mennyiségre visszatérni, nem fogsz tőle hízni.
2012. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

marha boldog lehetsz, ha baj van a menzeszeddel, állandóan éhes vagy, hullik a hajad és szarul érzed magad, ha enned kell, illetve nem mersz enni...



ahelyett, hogy a lusta segged felemelnéd és sportolnál

2012. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy sok.50 kilóig szeretnék lemenni:)
2012. júl. 20. 21:29
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedvességed...
2012. júl. 20. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Fájó, de igaza van. A koplalás nem megoldás, így csak tönkreteszed magad.

Én 164 centi vagyok, 50 kg. Rámférne pár kiló (küzdök is érte), de nem vagyok egy csontkollekció. 59 kg az nem vészes.

Tessék felhagyni a hülyeséggel, rendesen enni, és elkezdeni sportolni.

2012. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokra mész a koplalással, csak nehogy visszafussanak a kilók. Ahelyet hogy normális életmódra váltanál inkább rámész az egészségtelen szarra.
2012. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy fogyni akarsz, hanem azzal, AHOGY csinálod.

És anyukád sem tesz jót ezzel neked szerintem, a tömés ugyanolyan rossz.


Inkább üljetek le, és beszéljétek meg, hogy te fogyni szeretnél kicsit, de EGÉSZSÉGESEN, és ehhez kéred az ő segítségét is. Cserébe ígérd meg, hogy tényleg egészségesen, fokozatosan, lassan és mozgással fogsz fogyni, ahogy azt kell.

Akkor neki nem szabad tömnie téged, viszont neked sem szabad éheztetned magadat.

2012. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak olyan jó érzés végre nem dagadtnak lenni.A combom sem ér már össze.Azért se akarok normálisan enni mert egy idő után elszaladna velem a ló és megint meghíznék.Tudom hogy így lenne
2012. júl. 20. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nincs akaraterőd, és akkor meg úgyis tök mindegy.
2012. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!