Mit reggelizzek?

Figyelt kérdés

Van itthon lekvár, nutella, virsli, vaj és fehér kenyér. Valamint bacon, kolbász és majd ebédre való (egyenlőre) nyers cuccok.

Ebből mit egyek ami nem hízlal?


2012. aug. 17. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nutellát,kolbászt ezeket felejts el ez hizlal :) A kenyérből meg ne sokat.
2012. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekből mindegyik drága és totálisan sz*r, zabpehely,tojás,sonka,barna kenyér(ezt módjával),de amúgy olvasd el a Sárga Kapszulát ingyenes könyv nem sok és minden benne van ami kellhet egy jó alak eléréséhez.
2012. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oh Édes Istenem hagyjuk már ezt a barna kenyér fehér kenyér,mi hizlal mi nem hülyeséget! A reggelinek kell a legtartalmasabb étkezésnek lennie! Fogyni akarsz? Számold ki,naponta mennyi kalóriára van szükséged. Ha a reggelid mondjuk baconos tojás egy szelet kenyérrel,akkor számold ki,mennyi kalória. Belefér a napi mennyiségbe? Ha bele,akkor jó étvágyat hozzá. hozzátenném,a sok fogyókúrás sz-r,amit eladnak teljes kiőrlésű kenyérként,ugyanúgy hizlal,mint a fehér kenyér.
2012. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek vannak otthon se barna kenyér se sonka ebből kell ennie vagy éhes marad

én egy kis szelet kenyeret főtt virslivel

2012. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom, hogy kicsit későn írtam, már reggeliztél, de szerintem jó ötlet lenne otthon tartani néha egy kis gyümölcsöt, mert az nagyon egészséges, nem tartalmaz sok kalóriát, és szerintem reggelire kiváló.
2012. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!