Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sovany tehenturot fel hatkor...

Sovany tehenturot fel hatkor meg ehetek?

Figyelt kérdés
Es hogy kell enni? Mennyit? Bocsi de nem vagyok otthon ebben a temaban.
2012. aug. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent lehet , csak mértékkel ;)
2012. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt kb. 2 órával, ne fél 6-kor. Én 125 g-ot szoktam (negyedelem a félkilós csomagot), de akár 250 g is mehetne. Attól függ, hogy mennyi a szükségleted, mi fél bele a limitedbe, tápanyagok tekintetében is.
2012. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most az a helyzet, hogy nem tudom mennyit ettem eddig, mert az ebédemet nem én állítom össze. Végül úgy döntöttem, hogy fél hat körül megeszem 40g-ot, az kb 2 nagy evőkanál, és az van a csomagolásra írva, hogy az kb 28 kcal. Akkor ez nem számít sokat, ugye, de mégis ettem valamit. Így nem jó? Mert nem szoktam ám vacsorázni, de olvastam, hogy valami mégis kellene...
2012. aug. 23. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, hogy neked annyi elég-e. Én csak felidegesíteném vele a gyomromat. :) Jobban belegondolva kicsit módosítanám az előző válaszomat. Szóval egy kis sovány túrónál én nem nézném a kalóriákat. Ha azzal léped túl, nem számít semmit, de a fehérje, ami benne van, az kell. Egyél belőle, amennyi jólesik.
2012. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Este 10-kor is, beleaprított paradicsommal, paprikával, uborkával, hagymával, stb. kicsit megfűszerezve.
2012. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!