Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek reggelire 2 zsemlét...

Ehetek reggelire 2 zsemlét selyemsonkával és margarinnal?

Figyelt kérdés
Csak az van itthon ja és az ebéd töltött paprika lesz burgonyával meg paradicsomszósszal. Nem sok az egy napra?
2012. aug. 18. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Edd az egyik zsömit reggelire, a másikat vacsorára és akkor jó úgy szerintem =)
2012. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondom, hogy valami történt ma a diliházban...
2012. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

neeem nagyon szoktam vacsizni..szabad egyáltalán szénhidrátot vacsorázni? és nem jobb, ha még reggel beviszem a CH-t?


megjegyzem, "csak" súlytartás a célom.

2012. aug. 18. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
tartom a súlyom, mindemellett testépítek napi 10 óra munka után. Ma pont töltött paprika volt nálunk is ebédre, megettem belőle 8-at. Reggelire 2 azaz kettő darab szalámis zsemlét ettem, valamint napközben +még 2-őt (csirkemellel) és este ismét fogok még enni (csirkemell rizzsel). Akár hiszed, akár nem tartom a 81 kilómat. 20/F Milyen hülyeség már, hogy ehetek 2 zsemlét...20-at is ehetsz. Azt eszel amit szeretnél. Szabad országban élünk.
2012. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ma mindenki töltött paprikát ebédelt? Mi is XD


Egyébként ha nem vacsorázol, akkor nyugodtan megehetsz annyit reggelire.

2012. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es...,:DDD
2012. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amit írtál az bizony karcsú reggeli. Ha az ebéded hozzáteszem a zsemléidhez talán tízóraiig kihúzom némi nassal...
2012. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

EZ karcsú reggeli? már úgy döntöttem, hogy egy zsemle kis margarin selyemsonka de a másik zsemle helyett egy fini paprika :)


amúgy fiú vagyok :)

2012. aug. 18. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
na pont az ilyenekből lesz az 50kg-os kistestű kutya, aki nem bír felemelni egy vödör vizet, ha felbontani egy befőttet. Enni kell! Ez az üzemanyag a szervezetnek. Az autó sem megy benzin/gázolaj nélkül.
2012. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!