Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy db. kakaós croissantban...

Egy db. kakaós croissantban hány g szénhidrát van?

Figyelt kérdés

Pékségből vettük.

Azt hol tudom kiszámolni hogy hány g szénhidrátra van szüksége a szervezetemnek egy nap? Mennyit szabad enni a fogyókúránál?


2012. aug. 27. 12:06
 1/5 Szoondiii ***** válasza:
0%

fontos lenne megszokni, hogy a "mennyi szénhidrátra van szüksége a szervezetnek" és a "mennyit szabad enni" két nagyon különböző fogalom.

mert ha engem kérdezel, nem "szabad" enni, viszont szükség van rá. de amire szükség van, azt előállítja a szervezet, a pluszban bevitt keményítő, cukor pedig mondhatom, hogy egyértelműen káros. és fölösleges.


egy ismeretlen pékség, ismeretlen méretű, tömegű, összetételű süteménye ismeretlen. bármekkora ch mennyiség is volt benne, a keményítő inzulinszint emelő képessége miatt a zsírosodásnak kedvez. energia tartalomtól függetlenül, mivel nyilván nem 1-2 elhanyagolható grammról beszélünk.


továbbá hogy ezeket a péksütiket el tudják adni, a leggusztustalanabb ízesítő vegyszereket, manipulált zsírokat adják bele, amelyek a leglassabb öngyilkosság szükséges hozzávalói.


nem emberi étel, nem hogy fogyókúránál, egyszerűen semikor sem kellene enni. volt és van is élet ilyen hulladékok nélkül, sajnos akármilyen finomak, ez a választás betegségekhez, elhízáshoz vezet.


lehet dönteni, esetleg meg lehet próbálni nagyon mértéktartónak lenni, és akkor többnyire amiket írtam értelmüket veszítik, hiszen senki sem hízik el havi egy süteményezéstől.

2012. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy hány grammra van szükséged azt az dönti el hogy hány kg vagy, én 2 gramm/ testsúlykgról szoktam lefelé indulni, fehérje végig magas, minőségi zsírbevitelből pedig a kalóriák 20%-a. Amúgy ha ilyet eszel egyszer az nem gond, de ha ilyeneken élsz várhatod hogy le fogsz fogyni, mert max kisebb leszel de ugyan ennyire zsíros.
2012. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdező,ne hallgass az elsőre.a lényeg,hogy ha jólesik,akkor edd meg,olyan 200 kalória körül mozog egyébként. semmit nem kell megvonnod magadtól,ami jólesik,ha mértéket tudsz tartani.
2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szoondiii ***** válasza:
0%

és mi a mérték, Kedves Harmadik?

a minden 3. elhízott nő akit látok, vagy minden 3.4. zsíros kisgyerek, akit látok? ez mértékletes?


a szénhidrát fogyasztásra egyértelműen visszavezetett szív-érrendszeri betegségben meghaltak száma mérsékletes?

a cukorbetegek és a közeljövőben gyógyszeres kezelést kapó inzulin rezisztensek száma úgymond mérsékelt?

2012. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a "szénhidrátot előállítja a szervezet" kampányt nem gondolod, hogy ideje lenne befejezni?

Egy aktívan sportoló ember összeesik, ha nem eszik ch-t, nem tudom, mit nem lehet ezen felfogni vagy megérteni...

A ch mennyiségét befolyásolja az életviteled, mennyit mozogsz, milyen intenzitással. Ha sokat, akkor mehet a több ch mozgás előtt, mert rosszul leszel, hányingered lesz, szédülsz, izzadsz, ájulsz. Ha keveset mozogsz (ami nem jó alapja a fogyásnak, de ha nincs rá módod), akkor 2 g/ testtömegkilogramm. Ha ez alá tudod szorítani, az nem baj, ha nem sportolsz.

2012. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!